Staň sa súčasťou predajného tímu MERKURY MARKET (Trnava)

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Od 739 EUR/mesiacZákladná mzda je 739,- EUR/mesiac brutto. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny. Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Myslíš si o sebe, že si dobrý predajca a dokážeš predať aj "rybe plutvy"?
Potom máme pre Teba výzvu - PRÍĎ A UKÁŽ SA ;)
Ak si pohotový, vždy dobre naladený a baví Ťa práca s ľuďmi, je dosť možné, že hľadáme práve Teba.

Tvojou úlohou bude:
• Poskytovať potrebné informácie našim zákazníkom.
• Ponúkať a predávať náš sortiment.
• Vystavovať doklady o kúpe tovaru, záručné listoy.
• Kontrolovať stav a množstvo tovaru v regáloch na predajni.
• Dopĺňať tovar do regálov a ostatných predajných miest.
• Zodpovedať za správne označenie ceny, kódu a názvu tovaru.
• Zaznamenávať nákupných položky do registračnej pokladne.
• Prijímať hotovosť a platobné karty; vydávať hotovosť za uskutočnený nákup.
• Vykonávať senzorickú kontrolu prijímaných bankoviek a cenín, dodržiavať
vnútropodnikové smernice a bezpečnostné postupy.
• Podieľať sa na inventúrach.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, zašli nám cez Profesiu životopis, ktorý si veľmi radi prečítame a v prípade, že spĺňaš požiadavky, „brnkneme“ Ti. ;)

Ponúkame Vám dlhodobú prácu na zmluvu.
Ponúkame Vám mesačnú a ročnú odmenu, ktorej výška závisí od Vašej snahy.
Garantujeme Vám, že mzdu vyplácame vždy načas v stanovenom termíne.
Garantujeme Vám poctivé preplácanie nadčasov a príplatkov za prácu v sobotu a nedeľu.
Ponúkame Vám Vianočnú poukážku (v roku 2020 bola vo výške 120 EUR).

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Predchádzajúce skúsenosti z oblasti predaja/komunikácie so zákazníkmi sú PODMIENKOU.
Skúsenosti s predajom podobného sortimentu (stavebný materiál, nábytok, bytové doplnky) alebo skúsenosti s prácou v stavebnej oblasti sú vítané.
Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
Lojálnosť a pozitívne myslenie.
Komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie.
Schopnosť pracovať v tíme.
Fyzická zdatnosť.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4043109  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac