Hľadá sa potenciál - predajca/pokladník do Merkury Market (Bratislava - Rožňavská)

MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 696 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané mesačné odmeny. Mzda môže dosahovať výšku 1 300 EUR. Celková výška mesačnej mzdy závisí od aktivity a výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nikdy si nepracoval v obchode, ale máš vnútorného tušáka, že by Ťa taká práca mohla baviť ? Veľmi radi Ti poskytneme priestor na to, aby si ukázal čo je v Tebe.

Si ostrieľaný predajca, ktorého na predajni len máločo zaskočí a rád by si uplatnil svoje skúsenosti na novom mieste? Veľmi radi Ti poskytneme priestor na to, aby si ukázal čo je v Tebe.

Hľadáme ukecaných a dobre naladených zamestnancov, ktorí dokážu primerane komunikovať so zákazníkmi, kolegami a nadriadenými.
Hľadáme zamestnancov, ktorí si uvedomujú, že zákazníci sú alfou a omegou pre náš biznis a je vždy potrebné vyriešiť akúkoľvek situáciu k ich spokojnosti...alebo sa k tej spokojnosti aspoň trochu priblížiť.
Hľadáme zamestnancov, ktorí si budú vážiť svoju prácu a neodradí ich prvá negatívna skúsenosť.
Hľadáme pracovitých zamestnancov, ktorí budú poctivo chodiť do práce a budú sa o svoju prácu aj dostatočne zaujímať.

Pokiaľ máte tento základ, myslíme si, že je na čom budovať a všetko ostatné Vás veľmi radi naučíme priamo v akcii.

Tešíme sa na Vaše životopisy, ktoré môžete zasielať na dole uvedený email.

U nás pracujete na jednom mieste (v rámci zmeny nemusíš "migrovať" po viacerých oddeleniach).
Nemusíte každý deň kontrolovať čerstvosť tovaru a dobu expirácie. Na väčšine oddelení nie je potrebné každý deň dopĺňať nový tovar do regálov.
Pracovná doba je max. do 20.00 hod. - v noci sa má spať a nie pracovať.
Ponúkame Vám prácu na zmluvu u stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa s rastúcim podielom na trhu.
Dáme Vám mesačnú odmenu, ktorej výška závisí od tvojej snahy.
Dáme Vám ročnú odmenu.
Garantujeme Vám, že mzdu vyplácame vždy načas v stanovenom termíne. Poctivo preplácame nadčasy a príplatky za prácu v sobotu a nedeľu.
Dáme Vám Vianočnú poukážku (v roku 2019 bola vo výške 100 EUR).

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúce skúsenosti z oblasti predaja sú výhodou.
Skúsenosti a vedomosti z oblasti interiérového zariadenia alebo stavebného materiálu sú výhodou.
Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
Lojálnosť a pozitívne myslenie.
Komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie.
Schopnosť pracovať v tíme.

Merkury Shop je dynamicky rozvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeselelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku.
Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre obchodné reťazce tohto typu.
Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3868639  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac