Predajca zo SNV na TPP prevádzky na Západnom Slovensku a v sieti Baumax ČR

MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokladníčka - účtovanie zakúpeného tovaru zákazníkom,
Predajca - obsluha zákazníka,
Skladník - príjem tovaru od dodávateľov, výdaj zakúpeného tovaru.
Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Prijatý uchádzač môže po zaškolení /2-3 mesiace/ vykonávať prácu podľa potreby aj výjazdovým spôsobom na predajniach MERKURY MARKET na Západnom Slovensku a na predajniach BAUMAX v ČR /ubytovanie a celodenná strava v ČR zabezpečené/.

- atraktívny príjem
- prácu v spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu
- možnosť bezplatného školenia

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV pre pozíciu skladník
- svedomitosť a čestnosť
- zodpovednosť a zaangažovanie
- ľahkosť v nadväzovaní medziľudských vzťahov
- flexibilita
- skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
- v prípade ZŤP rozhodnutie o stupni invalidity

Merkury Shop je dynamicky rozvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeselelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku.
Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre obchodné reťazce tohto typu.
Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3757267  Dátum zverejnenia: 4.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac