Obchodný zástupca

MERKURY BROKER, s.r.o.

Letná 40, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodnícke myslenie a baví Ťa práca v priamom kontakte s klientom?
Hľadáš stabilnú prácu s motivačným mesačným príjmom?
Ak áno, nakopni svoju kariéru u nás.

Obchodný zástupca aktívne vyhľadáva a oslovuje klientov, vyjednáva podmienky spolupráce, sprostredkúva informácie medzi firmou a klientom.

Činnosti spojené s prácou sú:
- Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie klientov
- Návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia
- Získavanie zákazníkov osobným kontaktom
- Zisťovanie potrieb zákazníkov a ich analýza
- Uzatváranie zmlúv a ich aktivácia cez verifikačnú linku

- jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + SZČO + pohyblivá odmena, podľa vášho výkonu na mesačnej báze
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy
- možnosť práce z domu
- bezplatné úvodné školenie
- zázemie veľkej a silnej finančnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- príjemné pracovné prostredie v kanceláriách
- nadštandardný zárobok a dynamický kariérny rast
- možnosť pracovať aj popri zamestnaní
- flexibilná pracovná doba.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, svoje žiadosti spolu so životopisom posielajte mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti obchodu, prípadne z poisťovacieho alebo bankového sektoru vítané, akvizície a prax v predaji služieb je výhodou,
- Komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Vyjednávacie schopnosti,
- Samostatnosť.

MERKURY BROKER, s.r.o. patrí medzi finančné spoločnosti s vyše 19-ročnou históriou na Slovensku. Za ten čas sme sa stali stabilnou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá ponúka, tak ako našim klientom, ale aj obchodníkom maximálnu pozornosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2993329  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém