Reagujte bez životopisu

Üzletfejlesztési képviselő

Merkurworld s.r.o.

A munkavégzés helye
Szlovák Köztársaság (Az állás utazást igényel)
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
01.09.2022.
Bérfeltételek (bruttó)
1 000 EUR-tól/hónap

Cégünk szlovákiai üzlethálózatának bővítéséhez keresünk képviselőt, az üzlet fejlesztési vezető munkájának támogatásához.
Feladatok: piackutatás, szerződések és tárgyalások előkészítése, hivatalos ügyintézés, engedélyek beszerzése, kapcsolattartás, jelentések készítése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Fix bér és eredmény központú bónusz
Folyamatosan új projectekben részvétel, karrier lehetőség

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

kereskedelem, szolgáltatás

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - Középszint

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

képviseő, asszisztens

Szakmai tapasztalat években

3

Erős kommunikációs készség
Önálló munkavégzés, határozott fellépés, agilis személyiség

A cégcsoport a szolgáltatások területén aktív több országban. Pillanatnyilag a szlovákiai hálózatunk bővítése van a fókuszban, amelyhez új kollegánkat keressük.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott
ID: 4398578  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hónap