Interiérový designer / Architekt (Ref. č.: 1/2017)

MERITO Bratislava, spol. s r.o.

Merito interiérové štúdia, dom nábytku Atrium, Einsteinova 9, BA, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850,-€ na TPP pri cca 160 odpracovaných hodín za mesiac + kvartálne odmeny podľa obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce na pozícii interiérový designer/architekt bude komplexné spracovanie interiérov so zameraním na kuchynský nábytok a nábytok do celého interiéru značky Hanák a Hulsta - schopnosť poradiť zákazníkovi pri výbere optimálnej kuchynskej nábytkovej zostavy, vizualizácia celého interiéru na počítači, vypracovanie cenovej ponuky, spracovanie objednávok v účtovnom programe... Súčasťou Vašej práce bude aj aktívna komunikácia a prezentácia návrhov koncovým klientom.... Pre doplnenie nášho tímu hľadáme interiérového designera/architekta do našej pobočky interiérové štúdio Hülsta a Hanák v dome nábytku Atrium, Einsteinova 9, BA.

Práca v príjemnom a stabilnom prostredí , možnosť uplatniť svoje schopnosti pre tvorivú prácu, zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti, dovolenka navyše, priebežné školenia a ďalšie vzdelávanie v zahraničí , priestor na sebarealizáciu, ľudský prístup ...

Životopis a motivačný list posielajte prosím na adresu [email protected] Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí nám pošlú svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nábytkárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v predaji a navrhovaní interiérov
3

Príjemné vystupovanie, vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, estetické cítenie , zodpovedný prístup , akceptácia pracovnej doby / 1x za 14 dni aj v sobotu - za to voľný pondelok /, schopnosť samostatne pracovať ale zároveň aj spolupracovať s kolegami , znalosť vykreslovacích programov furnplan a KD výhodou, znalosť nemeckého či anglického jazyka, prax v obore,

Stabilná firma pôsobiaca v Bratislave už 25 rokov, v súčasnosti má dve interiérové štúdia v Bratislave - v Atriu a v Style, zaoberajúca sa interiérovým designom, interiérovým poradenstvom , predajom a montážou kuchynských liniek a nábytku - značky Hanák, Hülsta, Hülsta Now!, Decodom, , Ozzio, Midj, Recor , Willi Schillig a ďalšie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Merito Bratislava s.r.o.
Studená ulica 4B/18496
821 04 Bratislava
ID: 2348107   Dátum zverejnenia: 10.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850,-€ na TPP pri cca 160 odpracovaných hodín za mesiac + kvartálne odmeny podľa obratu