Stolár vo výrobe zákazkového nábytku

MERIOR, s.r.o.

Miesto práce
Hájske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiaczávisí od zručností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pre rozšírenie nášho tímu hľadáme spoľahlivého, pracovitého stolára do výroby zákazkového nábytku s citom na kvalitu práce a pre výsledný detail, pre ktorého bude radosť čeliť novým výzvam v nových projektoch. Prax v ovládaní formátovacej píly, vŕtacieho CNC centra a hraničky výhodou

13. a 14. plat, práca v príjemnom a mladom kolektíve, preplácanie nadčasov, zvyšovanie kvalifikácie, školenia ,možnosť profesného rastu

Spolu so životopisom prosíme zaslať aj krátky motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolárstvo, nábytkárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

spoľahlivý, pracovitý tímový hráč s citom pre kvalitu detailu,
schopnosť čítať výrobné výkresy, zodpovedný prístup k výkonu práce

MERIOR má viac ako 20 ročné skúsenosti v zariaďovaní interiérov rezidenčných a hotelových projektov na kľúč podľa želania zákazníka. Špecializujeme sa na prémiové a luxusné projekty. Základom našej spoločnosti je výroba atypického nábytku s dôrazom na kvalitu detailu spracovaním rôznych materiálov- masív, dýha, lamino, kameň, sklo a iné. Neustále modernizujeme naše strojné vybavenie s cieľom reagovať na nové trendy a výzvy, aby sme našim zákazníkom vytvorili ešte lepší domov, ako si predstavujú. www.merior.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4122501  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac