Stavbyvedúci

merga s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedený je nástupný plat v rámci skúšobnej doby. Naviac prémie v závislosti od výkonu a spoľahlivosti mesačne/na konci roka v závislosti od výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činnosti na zverenej stavbe
- Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom
- Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie
- Príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce
- Riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov
- Čítanie výkresovej dokumentácie.
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov

mobilný telefón, notebook, pracovné pomôcky, prémie v závislosti od výkonu a spoľahlivosti, časom služobný automobil

Osvedčenie na výkon činnosti stavbyvedúceho je veľkou výhodou. Minimálne je však požadovaná 3-ročná prax na obdobnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo, TZB

Počet rokov praxe

3

Precíznosť, pracovitosť, práca s ľuďmi, komunikácia

Spoločnosť merga s.r.o. (sídlo v Snine) pôsobí v rámci celého Slovensku (najčastejšie Bratislava a Košice) od roku 2004 v oblasti technického zariadenia budov, dodávok a montáží kotolní, kúrenia, zdravotechniky, výstavby plynovodov, vodovodov a kanalizácií.
ID: 4162583  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac