Vodič dopravnej zdravotnej služby Martin

AGEL Merea a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
762 EUR/mesiack mzde je pripočítaná variabilná zložka, odmeny a príplatky za nočnú prácu, sviatky, víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. preprava pacientov
. prepravuje pacientov z/do zdravotníckeho zariadenia, prípadne do domáceho ošetrenia
. realizuje prepravu transplantačných tímov
. realizuje prepravu biologického materiálu
. komunikuje s dispečingom dopravnej zdravotnej služby
. stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla

. práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
. priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
. zamestnanecké benefity
. možnosť kariérneho rastu

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

• minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B,
• vek: 21 a viac rokov podmienkou
• humánny prístup, komunikatívnosť,
• bezúhonnosť

V súčasnosti sme druhým najväčším poskytovateľom dopravnej zdravotnej služby na Slovensku.
ID: 4399728  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac