Konzultant - obchodník a tréner

MERCURI INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových zákazníkov a priamy predaj služieb spoločnosti
- na základe zistených potrieb návrh krokov pre zlepšenie predajných výsledkov zákazníkov
- po absolvovaní požadovaných tréningov poskytovanie poradenstva, realizácia rozvojových projektov a trénovanie manažmentu a obchodníkov

! táto práca je vyžaduje ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a nechcú sa len "viezť" - nedajú sa odradiť prvým neúspechom !

- kvalitné vstupné zaškolenie a tréning v oblastiach predaja, prezentácií a realizácie rozvojových projektov
- trvalý profesionálny rozvoj
- komunikácia s lídrami firiem, pre ktorých sa stanete partnermi
- zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na slovenskom i medzinárodnom trhu
- priama podpora tímu a vedenia spoločnosti
- motivačné odmeňovanie a sloboda organizovania vlastnej práce
- v prípade dobrých výsledkov stabilná budúcnosť

Výkon tejto pozície je náročný, preto budeme akceptovať iba kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky.

V prípade, že ...
* hľadáte uplatnenie, v ktorom chcete dostať slobodu a dôveru?
* veríte, že priamy predaj je to, čo Vás baví?
* chcete prinášať klientom hmatateľný úžitok ?
* máte radi slobodu a možnosť organizovať si svoj pracovný čas?
* chcete sa stretávať so zaujímavými ľuďmi a túžite po zmene vo svojom živote?

... čaká na Vás úspešný tím, o ktorý sa budete môcť oprieť a ktorý sa teší na nového člena ochotného sa veľa učiť, tvrdo na sebe pracovať a tráviť čas u klientov v teréne. Veľmi dobré výsledky Vám zaručia budúcnosť a adekvátne ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj / riadenie predaja

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobré výsledky z predchádzajúcich obchodných aktivít
- vynikajúce komunikačné schopnosti (v slovenskom jazyku)
- samostatnosť - schopnosť pracovať iniciatívne a prinášať výsledky
- dôslednosť - schopnosť dotiahnuť veci do konca
- chuť "vyhrávať" a nevzdať sa pri neúspechu
- potreba trvale sa vzdelávať a pracovať na sebe
- pozitívny vzťah k športu - výsledky neprichádzajú bez námahy a potu

Mercuri International je medzinárodná poradenská spoločnosť, ktorá pomáha svojim klientom zlepšovať fungovanie predajnej organizácie a dosahovať lepšie výsledky v predaji. Optimalizuje ich predajné procesy a pomáha zlepšovať prácu obchodného manažmentu, predajcov a pracovníkov v službách prostredníctvom ich profesionálneho rozvoja v oblasti predaja.

Spoločnosť Mercuri International je medzinárodným lídrom v oblasti rozvoja predajných organizácií. Dnes je zastúpená vo viac ako 60 krajinách, na Slovensku pôsobí od roku 1995. Viac informácií nájdete na www.mercuri.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3356905  Dátum zverejnenia: 7.8.2020