1 100 - 1 300 EUR

Cyber Security Analyst - Fresh graduate

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Monitoring and investigation of security incidents from various sources(User Reported, SIEM etc.) (T1)
- Ticket handling, responsibility for contacting both business and customers(users) (T1)
- Working with other internal Teams for evidence gathering and helping with Ad-hoc requests (T1)
- Reporting and communication with Team Leader and management

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

From 1100 EUR, gross- depending on the experiences

- Working hours based on Shift schedule
- Home office possibility
- Yearly bonus, fully payed meal vouchers, gift coupons, benefit for attending various public venues
- Opportunity to start your career in growing Cyber Security field and get valuble hands on experience
- Unlimited access to a self-learning platform (Pluralsight)
- Corporate laptop and mobile phone

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

High school education in IT realted field

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Basic understanding of the network layers and OSI model
- Knowledge of Cyber Security concepts, understanding of attack methodology to be able to discern significant events or to understand the requirements.
- Troubleshooting skills - ability to dissect traffic e.g. tcpdump,wireshark .
- Python and Powershell scripting languages are a plus.
- Understanding of HTML,PHP,JS languages for webpage inspection

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 4
810 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ela Koželová
Tel.: +421918764016
E-mail: poslať životopis
ID: 3713188   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   From 1100 EUR, gross- depending on the experiences