Medical Sales Representative - General Medicine

MERCK spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1550 EUR/ mesiac + bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša rola:

Podpora predaja a zodpovednosť za prezentáciu produktov, plnenie stanoveného plánu a starostlivosť o klientov vo vybranom regióne, spolupráca s produktovým manažérom, BUM, dodržiavanie schválenej produktovej stratégie, vedenie databázy zákazníkov, účasť na konferenciách, seminároch a vzdelávacích programoch pre zákazníkov a ich organizácia, udržovanie prehľadu o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch, pravidelné vzdelávanie v danej oblasti, reporting, nakladanie so zvereným majetkom a rozpočtom

Informácie o výberovom konaní

Nástup: Ihneď/dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmacie, medicína

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

• SŠ/VŠ vzdelanie prednostne farmaceutického, veterinárneho, medicínskeho a prírodovedného zamerania
• Skúsenosť s prácou na obdobnej pozícii je výhodou
• Aktívne ovládanie PC (MS Office, e-mail, internet)
• Anglický jazyk minimálne na základnej úrovni
• Vodičský preukaz skupiny B
• Bydlisko v regióne podmienkou
• Dobrá komunikatívnosť, obchodné myslenie, schopnosť vedieť pohotovo reagovať na námietky, súťaživosť a orientácia na dosiahnutie cieľa
• Kreativita, samostatnosť, flexibilita
• Stotožnenie sa s firemnou kultúrou a lojalita k spoločnosti

Kariéra v našej spoločnosti je nekonečnou cestou objavov: našich 52.000 zamestnancov utvára, ako sa na svete žije, pracuje a prostredníctvom budúcej generácie tvorí pokroky v oblasti Healthcare, Life Science a Performance Materials. Už 350 rokov po celom svete vášnivo usilujeme o hľadanie nových a originálnych spôsobov, ako posilniť a skvalitniť životy druhých.

Ponúkame: V našej spoločnosti existujú vždy príležitosti "zmeniť svet". Podporíme plnenie Vašich ambícií a naše rozmanité portfólio ponúkne rôzne typy rozvoja kariéry smerujúce k hľadaniu nových možností. Veríme vo Vašu zodpovednosť a radi Vás podporíme pri hľadaní vlastnej cesty, ktorá zodpovedá Vašim ašpiráciám a životným prioritám. Pridajte sa k nám a priveďte svoju zvedavosť do života!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3546891  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1550 EUR/ mesiac + bonusová zložka