Reagujte bez životopisu

Tlačiar v Merchyou

MERCHYOU s.r.o.

Miesto práce
Prešovská 45, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac- bližšie info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potlač textilu, príprava podkladov pre tlač, obsluhovanie tlačiarenských zariadení.
Predpríprava textilu na tlač, vykladanie textilu.
Obsluha automatického karuselu.
Príprava farieb pre tlač (miešací systém, miešanie farieb, práca s váhou
farieb a i.).
Priebežná kontrola tlače behom tlačenia zákazky (sútlač, rozpitie, chyby tlače, pretečené sito, atď.).
Komunikácia s inými štruktúrami vo firme (account manager, vedúci výroby, grafik, headprinter, supervisor, osvitová sekcia, baliaca sekcia, pomocník tlačiara, brigádnici).

- odmeny (zimné)
- zamestnanec mesiaca - finannčá odmena
- kuchynka, k dispozícii káva
- fitko
- vitamínové balíčky
- nákup textilu za zvýhodnené ceny
- mladý kolektív
- príjemná pracovná atmosféra
- zaujímaví klienti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- manuálna zručnosť
- vyučený v odbore SOU - výhodou
- uprednostňujeme pracovníka s praxou
- lojalita, dochvíľnosť. zodpovednosť, pracovitosť, rýchla aklimatizácia na nové prostredie, tímovosť

MERCHYOU sa zaoberá potlačou a distribúciou textilu. V našom výrobnom aj obchodnom tíme pracujú kamarátski ľudia. Potláčame a predávame textil pre jednotlivcov, firmy a zaujímavých klientov zo šoubiznisu.
Nie je nám jedno, odkiaľ textil pochádza, kto a za akých podmienok ho vyrába a aký to má dopad na našu planétu. Preto našim klientom ponúkame alternatívu v podobe bio, sweatshop-free a fair trade textilu. Sme držiteľom GOTS certifikátu (DK25671) - certifikácia podľa globálneho ekologického štandardu.
Sídlime v bratislavskom Ružinove neďaleko Štrkoveckého jazera.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4079136  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac