Vývojár a programátor technológií a smart technológií

MERCHANT, s. r. o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohoda
Od 1 200 EUR/mesiacPráca je výkonnostne hodnotená, mzda pozostáva zo základnej zložky a z mnohých príplatkov a benefitov. V prípade poctivých a výkonných kolegov mnohonásobne presahuje základnú mzdu. Výnimočný program benefitov, vynikajúce vybavenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Hladáme skúseného PLC programátora
-Možnosť intenzívneho tréningu
-Vynikajúca možnosť rastu know how
-Zaujímavé projekty doma i v zahraničí
-Programovanie v automotive sektore
-Možnosť pracovať na výskumných a vývojových projektoch v oblasti
automatizácie procesov, Idustry 4.0
-Možnosť spolupodielať sa na výskumnom a vývojovom projekte v oblasti AGV
-Práca s hightech, PLC, Robotmi

- Voliteľné miesto práce BA, SA, NR
- Prístup k moderným technológiám
- Možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
- možnosť profesijného rastu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť home office
- možnosť cestovať (SK, Europa, Wordwide-Čína, USA
- seriózny program benefitov

Ak máte radi programovanie a programujete "všetko čo sa hýbe", ste veľmi pracovitý a trošku "geek" rozbehnite novú kariéru deveopera a technologického guru. Pre jednoduchší štart
zabezpečujeme vynikajúci edukačný program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IKT a smart technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
C# - Základy
Siemens TIA Portal - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
WinCC OA - Základy
EPLAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hardskills:
- Ovládanie PLC programovania SIemens/Allen
Bradley
- Záľuba v informačných technológiách a high-
tech
- Dlhodobý záujem pracovať v sektore
autonómneho riadenia procesov
- Znalosť práce s PC a modernými technológiami
- Technické myslenie

Soft skills:

- Ovládanie anglického jazyka alebo nemeckého
jazyka
- Vodičský preukaz B,
- Komunikačné schopnosti
- Tímový hráč – hľadáme nášho člena tímu
- Cieľavedomý človek
- Ochota učiť sa
- Ochota cestovať
- Dlhodobý rozvoj
- Vôľa niečo dokázať, chcieť byť veľmi úspešný
- Serióznosť, dochvíľnosť a energia

MERCHANT, s.r.o. je etablovaná spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami, poradenstvom a dodávkami v oblasti informačných technológií, procesného riadenia, automatizácie, robotiky a SAP technológií. Spoločnosť poskytuje komplexné služby odbornej asistencie, developmentu riešení, znalostného i procesného handoveru. Klientami spoločnosti sú významné nadnárodné spoločnosti pôsobiace na území Slovenska a EÚ. Komunikovať s nami môžete okrem slovenčiny aj v angličtine, nemčine a maďarčine.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3858350  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac