Asistent podpory predaja telematických zariadení

Mercedes-Benz Slovakia

Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 1 000,00 EUR/brutto, v závislosti od skúsenosti kanditáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívne spracovanie a správa obchodného prípadu vrátane komunikácie so zákazníkom
• vystavenie daňových dokladov (faktúr a dobropisov) a následné dosledovanie ich úhrady
• manažment zmlúv: vytvorenie návrhu zmluvy, stanovenie vecného obsahu zmluvy, monitorovanie procesu spracovania zmluvy a archivácia zmlúv
• spracovanie údajov z internej databázy, ich následná analýza a vyhodnotenie
• tvorba reportov a analýz podľa požiadaviek vedúceho útvaru
• manažment reklamácií a sťažností
• spolupráca na realizácii marketingových podujatí útvaru realizovaných na podporu predaja telematických zariadení
• spolupráca s príslušnými útvarmi Daimler AG.

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite, prosím, životopis v slovenskom jazyku a v anglickom jazyku na adresu [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor.

Do tela e-mailu skopírujte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:

Ja [BUDE DOPLNENÉ MENO A PRIEZVISKO] odoslaním tohto e-mailu vrátane príloh (životopis a/alebo motivačný list) týmto v súlade s článkom 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) dobrovoľne dávam súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi Mercedes-Benz Slovakia s.r.o., so sídlom na Tuhovskej 5, 831 07 Bratislava, IČO: 35 780 754, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č.: 21018/B (ďalej len ,,MBSK“) na účely hľadania práce iba v spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o., a to v rozsahu uvedenom v dokumentoch, ktoré zasielam. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas udeľujem MBSK na dobu jedného roka od jeho udelenia. Som si vedomý/-á toho, že mám právo požadovať od MBSK prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať sťažnosť dozornému orgánu; a že tieto práva, okrem posledného, môžem uplatniť formou listu doručeného MBSK na adresu jej sídla. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracúvania prebiehajúceho na základe súhlasu až do jeho odvolania.

Som si vedomý/-á toho, že tento môj súhlas na spracúvanie osobných údajov môžem kedykoľvek odvolať, a to formou listu doručeného MBSK na adresu jej sídla alebo e-mailu zaslaného na adresu: [email protected]. Čestne vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie a osobné údaje sú pravdivé a zaväzujem sa, že v prípade ich zmeny budem bez zbytočného odkladu o tom informovať MBSK.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia SAP - Základy
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť typov nákladných vozidiel - výhodou
  • znalosť systémov nákladných vozidiel – výhodou
  • teoretické a praktické znalosti v oblasti spracovania dát
  • komunikačné schopnosti
  • vysoká miera zodpovednosti a spoľahlivosti
  • orientácia na zákazníka
  • samostatnosť
  • tímové správanie
  • zaťažiteľnosť.

Mercedes-Benz Slovakia belongs to Mercedes-Benz Group and has been an exclusive importer of Mercedes-Benz passenger cars and vans on the Slovak market for many years. As a leader in the premium and luxury segment of vehicles with both conventional and fully electric drive, our main strategic goal is to maintain our leading positions on the Slovak automotive market, as well as to further introduce advanced products and services.

We offer a dynamic working environment with the possibility of personal growth through interesting projects and tasks, also in the wider CEE region. Corporate culture and clear values are an integral part of our company, thanks to which we create a motivating environment for work.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Michálková
Tel.: +421908460943
E-mail: poslať životopis
ID: 3626141  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000,00 EUR/brutto, v závislosti od skúsenosti kanditáta