Leasingový poradca na správnom oddelení – dlhodobá brigáda

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideš študovať na vysokú školu alebo si študent 1. – 3. ročníka vysokej školy ekonomického zamerania? Hľadáš dlhodobú brigádu, kde získaš veľa neoceniteľných skúseností? Poď pracovať k nám.

Hľadáme do tímu nové tváre na naše správne oddelenie.

Čo je náplňou práce na správnom oddelení?
• S tímom budeš spravovať portfólio zmlúv
• Komunikovať so zákazníkmi a starať sa o ich zmluvy od podpisu až do ukončenia
• Spravovať pohľadávky zákazníkov
• Zlepšovať procesy a efektívnosť oddelenia

Od prvého dňa sa staneš neoddeliteľnou súčasťou skvelého tímu.

Prečo by si mal pracovať u nás? Čo ti ponúkame?
• Prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Osobnostný a profesionálny rast a možnosť napredovať
• Moderné pracovné prostredie
• Super kolektív
• Účasť na firemných akciách
• Stravné lístky
• Ovocie na pracovisku
• Firemná posilňovňa/iné skupinové cvičenia – po pracovnej dobe
• Prispôsobenie pracovnej doby podľa dohody s nadriadeným (prevažne počas skúškového obdobia a školy)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Dobré komunikačné schopnosti pri riešení problémov klientov, analytické myslenie, schopnosť vytvoriť si vlastný názor a byť samostatný
• Znalosti z finančnej matematiky sú výhodou
• Byť inovatívnym, ochota učiť sa nové veci a logicky myslieť sú pre nás veľmi dôležité
• Orientovať sa v MS Office (najmä Excel) a využívať finančné funkcie sú ďalšou výhodou
• Nebáť sa zdvihnúť telefón a komunikovať s klientmi (aj zahraničnými partnermi – znalosti cudzích jazykov sú vítané)

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s.r.o. je zameraná na financovanie, prenájom a poistenie vozidiel značiek patriacich do koncernu Mercedes-Benz AG a niektorých spriaznených značiek. Exkluzívne zameranie na značku Mercedes-Benz a pravidelné rozširovanie a aktualizácia finančných produktov a ostatných služieb, prináša pre zákazníkov riešenia šité na mieru, ktoré zohľadňujú ich individuálne potreby.

Medzi zákazníkov MBFS patria predovšetkým stredné a malé firmy. Svoje služby však poskytujeme tiež veľkým a kapitálovo silným tuzemským i zahraničným spoločnostiam.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4538862  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.