Manager stavby - oblasť VZT a klimatizácie

MERAX SK s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku, okres Levice
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment pre zabezpečovanie a realizáciu zákaziek
v oblasti vzduchotechniky (VZT) a klimatizácie,
kontrola dokumentov pre realizáciu daného projektu,
plánovanie spotreby materiálu, objednávky a kontrola ich stavu,
plánovanie použitia strojov a zariadení na stavbe,
organizácia a koordinácia riadenia realizačného tímu a subdodávateľov,
inšpekcia staveniska, zodpovednosť za dodržiavanie kvality práce, termínov a noriem,
zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
zodpovednosť za dodržiavanie požadovanej odbornej kvalifikácie pracovníkov,
zaistenie požadovaných revízií a skúšok na stavbe.

Stabilné zamestnanie, priestor pre realizáciu vlastných návrhov,
profesionálny rast a ďalšie vzdelávanie, motivujúce finančné ohodnotenie.

Žiadosti spolu so životopisom a fotokópiou dokladov o dosiahnutom vzdelaní posielajte na adresu: [email protected] do 21.12.2017
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný so zameraním VZT, príp. strojár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Organizačné a technické schopnosti v oblasti koordinácie stavby,
komunikatívnosť a riadiace schopnosti v oblasti tímovej práce na stavenisku,
znalosť technickej dokumentácie TZB,
čítania projektovej dokumentácie a schém,
znalosť anglického jazyka výhodou,
zodpovednosť, zmysel pre presnosť a logické myslenie,
samostatnosť, lojálnosť a flexibilita.

Spoločnosť MERAX SK s.r.o. pracuje v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a rekuperácie vzduchu od roku 1999. Našim zákazníkom ponúkame optimálne riešenie, ktoré vykonávame prostredníctvom odborne kvalifikovaných pracovníkov. Ponúkame realizáciu zákaziek od projektu a cenovej ponuky, cez dodávku a montáž až po odborný servis. Našimi zákazníkmi sú obyvatelia domov a bytov, ako aj priemyselné spoločnosti a majitelia/prevádzkovatelia polyfunkčných objektov a zdravotníckych, sociálnych a vzdelávacích zariadení.
Oslovujú nás aj investori stavieb a rekonštrukcií, pôsobiaci prevažne na území SR.
Osobné údaje uchádzačov budú spracované v súlade so zásadami GDPR.
www.merax.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3248984  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou