Referentk/referentka skladového hospodárstva

MeRa service, s.r.o.

Miesto práce
Ľubochnianska 16, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
07.01.2019
600 € + 300 € v závislosti od plnenia prémiových ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávka tovaru, materiálu
- príjem tovaru, materiálu na sklad
- Presun a rozdelenie materiálu na zákazky, vyskladnenie použitého materiálu
- Fakturácia predaja tovaru, montáží
- Práca v software MKsoft - sklad
-Práca v programe CENKROS
- bežná administratíva
- komunikácia so zákazníkom

- kvalitné zaškolenie po adaptačnom procese
- využitie osobných áut na súkromné účely
- využitie mobilného telefónu na súkromné účely
- tvorivé prostredie podporujúce rast a vzdelanie
- výška odmeňovania neobmedzená v závislosti na dosiahnutých výsledkoch = zaplatených zákazkách
- možnosť ubytovania

Hľadáme kandidáta, ktorý má chuť prijať výzvu a cieľavedome pracovať a je schopný samostatne rozvíjať spoluprácu so zákazníkom. Bude sa od Vás vyžadovať zodpovedná práca a merateľné výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného a kariérneho rastu.
Pokiaľ sme Vás zaujali, pošlite nám životopis s motivačným listom na emailovú adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota účiť sa
- organizačné koordinačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť zatriediť si čas a stanoviť si priority
-ochota pomáhať

Sme zohratý tím odborníkov s 30-ročnými skúsenosťami v oblasti meracej a regulačnej techniky a elektroinštalácií, montáži a servisu vykurovacej techniky, vrátane tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu, plynových kotlov a kotlov na tuhé palivo vrátane plynu a regulačnej techniky. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia tepla, školy, obecné úrady, štátna správa. Pôsobíme v košickom a prešovskom kraji. Rozbiehame montáž fotovoltaiky. Tešíme sa na každého nového spolupracovníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3558610  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € + 300 € v závislosti od plnenia prémiových ukazovateľov