Reagujte bez životopisu

Kuriér/Kuriérka obedového menu na 4 hod / Flexibilný pracovný čas

Menuland s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,65 - 5 EUR/hod.> Informácie o výberovom konaní > Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na: > [email protected] alebo 0910 804 806 v čase od 8:30 - 15:30. Ďakujeme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuriér/Kuriérka obedového menu na 4 hod / denne
Menuland Cloud Kitchen hľadá do svojho teamu:
Kuriéra/kuriérku na rozvoz jedla ktorý bude mať na starosti donášku jedla Pracovná doba od 9:30 - 14:30 (Flexibilný pracovný čas - plánovanie zmien :) Môžeš pracovať aké dní si vyberieš podľa dohody a vyťaženosti =)
Práca sa vykonáva na firemnom aute s našou jednoduchou mobilnou aplikáciu ktorá ma zabudovanú aj navigaciu presne ku zákazníkovi.
Všetko je jednoduché a ľahké :)) Na veku nezáleží...:))
> 4,65 - 5 EUR/hod /v čistom/ Minimalne 4.45€ v čistom na hodinu až 5€
> na hodinu podľa tržby. Za používanie aplikácie na tvojom telefóne ti
> preplatíme 0,20€ na hodinu. Výplata každé 2 týždne.

> Informácie o výberovom konaní
> Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na:
> [email protected] alebo 0910 804 806 v čase od 8:30 - 15:30. Ďakujeme

> Zamestnanecké výhody, benefity
> - záruka pravidelného príjmu
> - priateľský kolektív
> - zamestnanecká strava zabezpečená
> - výplata každé 2 týždne

Kontaktujte nás elefonicky na 0910 804 805 alebo mailom [email protected]

Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MENULAND je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu ponúkať pestrú ponuku jedla celej Bratislave. Vďaka výnimočnému produktu, našim dlhoročným skúsenostiam s rozvozom a digitálnym technológiam, vieme priniesť zákazníkovi výnimočný zážitok. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4158577  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,65 EUR/hod.