Šéfkuchár - Menuland plat až do 1500€ mesačne.

Menuland s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúenosti a zapracovania na pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Menuland / Ružinov/ príjme do svojho kolektívu: Šéfkuchára ktorý bude mať v pracovnej náplni:
- Skúsenosť s manažovaním malého teamu (10 a viac ľudí)
- Dodržiavanie vysokej kvality vyrobených jedál
- Kooperácia pri návrhoch a zostavovaní menu
- Zodpovednosť za dodržiavanie štandardov
- Expedícia jedál podľa dohodnutých postupov
- Objednávanie tovaru
- Zodpovednost za inventúru

- rastúca inovatívna spoločnosť so stabilným menom na trhu
- možnosť tvarovať koncept a spoluvytvárať kolektív
- záruka pravidelného príjmu
- priateľský kolektív
- zamestnanecká strava zabezpečená

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na [email protected]

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

10

- pracovitosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, otvorenosť, tímovosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, pracovať pod stresom,

MENULAND Cloud Kitchen je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu ponúkať pestrú ponuku denného menu celej Bratislave, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s rozvozom jedla. Okrem rozvozu jedla a našej reštaurácie v Ružinove sme ako prví otvorili MenuDrive. Tešíme sa na spoluprácu možno práve s Vami pri pripravovaných inováciách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Antolská 2
85105 Bratislava - mestská časť Ružinov
www.menuland.sk

Kontakt

ID: 4070514  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac