Manažér rozvozov

Menuland s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.8.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- prijímanie objednávok /telefonické, cez e-shop, cez bistro/
- organizovanie rozvozov a zaraďovanie objednávok jednotlivým kuriérom pomocou modernej aplikácie
- asistencia pri balení rozvozov
- v prípade potreby samotný rozvoz /záskok za kuriéra/
- dosahovanie spoločne stanovených cieľov
- snaha o udržanie systému firmy, ale aj jeho každodenné vylepšenie
- dohľad nad kvalitou výstupných produktov a služieb
- zodpovednosť za firemný cashflow
- organizovanie starostlivosti o autá určené na rozvoz

Pracovný čas:
Pondelok - piatok /víkendy+sviatky voľné/ . Pracuje sa krátky / dlhý týždeň.
Krátky týždeň 8-14h, dlhý týždeň 8-20h.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 900,- Eur NETTO (postupné zvyšovanie priamoúmerné šikovnosti manažéra)

- stabilný a zohratý kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- mzda vyplácaná presne a načas
- firemné stravovanie
- finančné bonusy podľa dosiahnutých výsledkov
- kvalitné pracovné podmienky

Naším cieľom je posunúť denné menu na vyššiu úroveň, ale zároveň byť dostupní pre každého. Náš koncept je zameraný na ponuku čerstvého denného menu, ktoré ponúkame celodenne v reštaurácií a na rozvoz. Pridaj sa do nášho šikovného tímu na manažérsku pozíciu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- flexibilita
- ochota
- spoľahlivosť

MENULAND je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu zameranú na denné menu. Máme plán, ako chceme pretvoriť tento obyčajný produkt na niečo výnimočné. Po 7 rokoch skúseností sme postavili novú reštauráciu podľa našich predstáv a pracujeme na otvorení prvého MenuDrive v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drieňová 33
821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
www.menuland.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Valašková
Tel.: +421908069029
E-mail: poslať životopis
ID: 3740604   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat od 900,- Eur NETTO (postupné zvyšovanie priamoúmerné šikovnosti manažéra)