Obchodný zástupca pre Menuland

Menuland Shop s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiac1.200 eur (fix v čistom) + zaujímavá motivačná mesačná zložka podľa výkonu práce Pri práci na skrátený úväzok fix dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Chceš byť súčasťou revolúcie, ktorá práve prebieha v gastrobiznise?
​Máš rád slobodu, ale zároveň si vieš svoj čas dobre manažovať?
​My máme super produkt, ty si šikovný obchoďák, tak sa spojme a posuňme gastro v Bratislave.

​Do nášho obchodného oddelenia hľadáme nového kolegu/kolegyňu. Tvojou hlavnou úlohou bude vyhľadávanie nových zákazníkov v online svete donášky jedla v Bratislave. Základný predpoklad úspešného obchodného zástupcu je prezentovať dobrý produkt. A ten má naša firma v skutku jedinečný a zároveň rokmi overený. My sme však neostali iba pri produkte, v posledných rokoch sme budovali inteligentný e-shop, ktorý výrazne dotvára príjemný zákaznícky zážitok. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.​

- Motivujúce platobné ohodnotenie na základe výsledkov,
​- Flexibilná pracovná doba,
​- 99% práca v teréne,
​- Služobný telefón,
​- Služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

CV spolu s fotografiou - zaslať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame:

- starostlivosť o našich aktuálnych zákazníkov
- aktívne hľadanie nových zákazníkov
- prinášanie postrehov z terénu na neustále zlepšovanie sa
- samostatnosť

10 bežných povinnosti obchoďáka, ktoré v Menulande nezažiješ:

1. Nepracuješ v sklade,
2. Neporovnávaš cenovú politiku konkurencie,
3. Nevybavuješ dobropisy,
4. Nerozvážaš tovar,
5. Nekontaktujú Ťa zákazníci po večeroch,
6. Nepracuješ cez sviatky a víkendy,
7. Nezúčastňuješ sa inventúr,
8. Nebojuješ s nedostupnosťou tovaru,
9. Nebojuješ s náhradami tovaru,
10. Nepracuješ od skorých ranných hodín.

MENULAND je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu ponúkať pestrú ponuku jedla celej Bratislave. Vďaka výnimočnému produktu, našim dlhoročným skúsenostiam s rozvozom a digitálnym technológiam, vieme priniesť zákazníkovi výnimočný zážitok. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.
ID: 4789063  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac