Можливість для людей з України

Telefonický špecialista s angličtinou

Menubox, s.r.o.

Miesto práce
Hollého 1145/32, 036 01 Martin
Termín nástupu
jún/júl
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov pracujúcich na projekte Smart kantíny NutriMeals, ktorý je jedinečný svojho druhu v celej Európe. Prepájame vyvážené jedlá so svetom smart technológii. Zároveň prinášame sortiment obalového materiálu a strojov, čím zabezpečujeme vyššiu efektivitu práce pre firmy z gastrosektora. Hľadáme tímového hráča, ktorý sa svojím reprezentatívnym a osobitým prístupom ku každému klientovi bude spoločne s nami podieľať na budovaní unikátneho projektu.

Pozri na nás: https://www.menubox.sk/

Čo ťa u nás čaká?

  • Telefonicky budeš predávať riešenia našim klientom, pre ktorých máme reálne využiteľné služby, za čo budeš odmenený/á.
  • Dôležitou súčasťou tvojej práce bude aj kontaktovať potenciálnych klientov a pomáhať im nájsť efektívnejšie riešenie vďaka nášmu sortimentu.
  • Počas dňa nebudeš len obchodovať, ale aj telefonicky a emailovo pomôžeš riešiť všetky požiadavky našich klientov, aby si s nimi udržiaval/a a rozvíjal/a pozitívne vzťahy.
  • Budeš zodpovedne spracovávať objednávky, riešiť logistické požiadavky a sem-tam zastúpiš v preberaní tovaru aj našu super vedúcu.
  • Občas brnkeš klientom, aby nezabudli na úhradu, nech neplatia zbytočne nič navyše. Veď aj im sa zíde v dnešnej dobe každé euro.
  • Prispeješ k aktualizovaniu údajov v našej databáze, pretože ako my, tak aj systémy potrebujú svoju pravidelnú starostlivosť.

Ako to u nás funguje?

  • Pre klientov sme k dispozícií od 7:30 hod do 15:00hod na telefóne a emaile.
  • Práca cez víkend a vo večerných hodinách neprichádza do úvahy, vtedy máš oddychovať a čerpať nové sily.
  • Pokiaľ si budeš plniť svoje príjemné pracovné povinnosti, nebudeme ťa sekírovať za to, kedy si vezmeš prestávku na oddych.

Ako si ťa predstavujeme?

  • Ako aktívneho, nebojácneho človeka, ktorý sa po prvom nezáujme nevzdá.
  • Pozitívne naladeného nadšenca s úsmevom na tvári.
  • Ako tímového hráča, ktorý s ochotou pomáha aj svojím kolegom.
  • Keďže pôsobíme aj na zahraničnom trhu, je nevyhnutnou podmienkou, aby si speakoval.
  • Oceníme skúsenosti s call centrom či s prácou na obchodných pozíciách.
  • Práca s PC na strednej úrovni, keďže ho budeš denne používať.

Čo ti za to dáme?

  • V práci nebudeš 8,5 hod ako vo väčšine spoločností, ale iba 8 hod.
  • Možnosť končiť každý piatok v skorších hodinách.
  • Na začiatok finančný príspevok na stravu, po otvorení Smart kantíny budeš mať super obedy.
  • Za tvoju obchodnú šikovnosť ťa odmeníme variabilnou zložku mzdy.
  • Parkovanie zadarmo priamo pred spoločnosťou.
  • Kávičku na pracovisku ti tiež dáme, veď prispieva k lepšej produktivite práce.
  • Pravidelné produktové školenia, pretože my sa stále chceme posúvať vpred.
  • Školenia zamerané na rozvoj komunikačných zručností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
E-mail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v call centre či v obchode výhodou, ale nie podmienkou.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Menubox s .r. o. prináša vlastný sortiment strojov Menupack a výrobou obalového materiálu. Na trh prichádzame s revolučným riešením stravovania, ktoré spája moderné technológie so zdravým stravovaním. Toto riešenie prináša flexibilitu a pestrosť výberu jedál v súlade s individuálnymi potrebami zákazníkov za priaznivé ceny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alica Obešlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810216  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac