Business Development Manager

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacMinimálna základná mzda na rolu: od 2.000.- EUR brutto x 12 mesiacov + variabilná časť v závislosti od objemu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Business Development Manažéra pre klienta v IT sektore, ktorého hlavnou misiou pozície bude aktívne vyhľadávanie a získavanie príležitostí v oblasti zavádzania parkovacej politiky pre klientov - obce, mestá, komerčné subjekty, z B2B a B2G pohľadu, prístupu na trh.
​Aktívny hunting biznisu za účelom posilnenie postavenia spoločnosti na trhu.
​Samostatné vedenie obchodných stretnutí, s cieľom zistiť potreby a dodať na mieru šité riešenia.
​Negociácia obchodných a zmluvných podmienok.
​Vypracovanie cenových ponúk, analýz, zmlúv.
​Participácia na príprave podkladov pre verejné obstarávanie.
​Aktívna analýza konkurencie a cieľovej skupiny klientov tvorba plánov.
​Poskytovanie podpory a poradenstva klientom pri vzniknutých technických otázkach, update riešenia.​

​Prácu pre stabilného hráča na trhu s unikátnym riešením.
​Služobný automobil aj na súkromné účely.
​Možná miera práce na HO – po zaškolení.
​Možná dohoda spolupráce nielen formou TPP, ale aj kontraktom.

Ďalšie benefity budú prezentovaná vybraným kandidátom na osobnom pohovore.​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú IT spoločnosť vyvíjajúcu a prevádzkujúcu platformu na manažovanie parkovania s unikátnym softvérovým riešením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​- Min. 3 ročná skúsenosť s B2B, prípadne s B2G
​- Strategické a obchodné myslenie so silným ťahom na bránu – hľadáme BDM so silnou orientáciou na dosahovanie výsledkov
​- Schopnosť akvirovať nielen v regióne SK, ale aj s ambíciou presadiť sa na českom trhu
​- Relevantná predošlá skúsenosť z IT/SW spoločnosti na roli Sales representative / Account managera pre softvérové riešenia, resp. SaaS riešenia
​- Výborné komunikačné schopnosti s profesionálnym vystupovaním
​- Skúsenosti s vypracovaním cenových ponúk
​- Samostatnosť, integrita, stabilita
​- Schopný vybudovať si a udržiavať si dlhodobé korektné vzťahy v oblasti verejného sektora (mestá, obce), aj komerčných klientov
​- S pozitívnym prístupom hľadať riešenia a možných ciest za účelom zrealizovania akvizície
​- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
​- Skúsenosti s predajom komplexných riešení je výhodou
​- Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
​- Lokalita ideálneho kandidáta – okolie BA, možnosť aj celého Slovenska s možným presahom na hraničné oblasti susediacich štátov​

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tomáš Jurkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4825169  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac