Regulatory Affairs Specialist

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude predmetom partnerskej diskusie počas osobného/online stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s regulačnými úradmi, štátnymi inštitúciami a ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Zodpovednosť za súlad aktivít s domácou ako i európskou legislatívou
- Monitoring legislatívnych zmien na národnej a európskej úrovni
- Zabezpečenie plnenia legislatívnych požiadaviek
- Príprava a tvorba právnych stanovísk, pripomienok a ich odôvodnenia k návrhom právnych predpisov a presadzovanie ich v rozporovom konaní
- Aktívna účasť na reprezentovaní spoločnosti pred externými autoritami na národnej aj európskej úrovni (ministerstvá, komisie, záujmové združenia)
- Participácia na internej a externej komunikácii spoločnosti vo zverených odborných témach
- Reporting Manažérovi externej komunikácie a regulácie

Príležitosť pracovať pre úspešnú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Podnetné prostredie umožňujúce sebarealizáciu a ponúkajúce príležitosť špecializovať sa na právo v oblasti regulovaných odvetví, príležitosť kariérneho rozvoja.
Ďalšie benefity budú špecifikované počas interview.

Priamo budeme kontaktovať len uchádzačov vhodných na pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je inovatívna výrobno-obchodná spoločnosť so silným postavením na trhu strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Regulatory Specialist, Advokátsky koncipient, Public Affairs

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky skúseností s odbornou prácou zameranou na regulácie z verejného sektora alebo zo spoločnosti pôsobiacej v regulovanom odvetví (energetika, odpadové hospodárstvo, chemická výroba atď.), z v PR/lobing agentúry, príp. z advokátskej kancelárie

- Preukázateľná skúsenosť s prácou s právnymi dokumentami a textami

- Schopnosť prezentovať stanoviská k legislatívnym návrhom a rokovať o nich so stakeholdermi

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (ideálne právo/medzinárodné vzťahy)

- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. úroveň B2) je podmienkou

- Znalosť nemeckého a maďarského jazyka je veľkou výhodou

- Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita, tímový hráč

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Dendisová
E-mail: poslať životopis
ID: 4803978  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac