Reagujte bez životopisu

Research & Consulting Assistant

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
5 EUR/hod.Finálna výška odmeny sa odvíja na základe vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej MenkynaPartners rodiny nového parťáka/parťáčku na pozíciu Research Consulting Assistant.

Pýtate sa, čo to znamená? Táto rola je v rámci Executive Search procesu kľúčová z pohľadu podpory pre konzultantov na Executive Search projektoch. Počas rešeršnej fázy mapuje trh, vhodné zdroje, identifikuje vhodných kandidátov a následne aktívne oslovuje „ulovených“ kandidátov. Pracuje a komunikuje so svojimi kandidátmi, motivuje ich k hlbším diskusiám o kariére a potenciálne vhodných kariérnych príležitostiach. Participuje tiež na príprave personálnych profilov pre klientov.​

Okrem práce v stabilnej líderskej spoločnosti Ti ponúkame aj:

- Fixný plat od 5,- EUR (brutto) – finálna mzda je predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od tvojich skúseností

- Kompaktný tím, priateľskú atmosféru a veľmi dobré medziľudské vzťahy na pracovisku

- Možnosť spolupráce s poprednými odborníkmi. Priestor pre osobný, profesionálny a kariérny rast

- Flexibilný pracovný čas

- Participácia na projektoch pre top medzinárodných klientov

Čo získaš:

- Neskutočný prehľad na trhu, znalosť a prostredie organizácií a ich fungovanie

- Kontakt so zaujímavými ľuďmi a možnosť budovať si s nimi vzťahy

- Lepšie poznanie motívov správania sa ľudí

- Participáciu na projektoch pre top slovenských a medzinárodných klientov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme poradenská spoločnosť v oblasti ľudských zdrojov s unikátnou kombináciou profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Ako firma sme na trhu 17 rokov a z pohľadu segmentovej orientácie sme aktívni v oblasti bankovníctva a financií, IT, TELCO, výroby, energetiky, obchodu a farmácie.
Venujeme sa Executive Search / Headhuntingu, teda priamemu vyhľadávaniu a oslovovaniu odborníkov na pozície v rámci top manažmentu, príp. na úzko špecializované pozície. Zameriavame sa taktiež na prorozvojové projekty u našich klientov zamerané na rozvoj jednotlivcov aj tímov, na čo využívame rôzne nástroje ako mentoring, koučing, facilitácie či posudzovanie. V súčasnosti pracujeme aj na dlhodobých a komplexných programoch, ktoré majú presah na organizácie, ich fungovanie či firemnú kultúru a iné strategickejšie témy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pre koho je táto pozícia ako stvorená:

Pre študenta VŠ so záujmom o HR sféru. Ideálne, ak máš 1-2 ročné skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi/klientmi, alebo s aktívnym vyhľadávaním informácií (nielen administratívneho typu).

Skúsenosti v HR oblasti sú výhodou, nie sú nevyhnutné.

Do nášho tímu pasujú dynamickí, flexibilní a iniciatívni ľudia s výbornými komunikačnými zručnosťami a s pozitívnym postojom k tímovej práci a so záujmom na sebe neustále pracovať.

Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, ostatné jazyky sú výhodou.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Hricová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4792334  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.