Technológ/Procesný inžinier

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
2 000 EUR/mesiacFinálna výška odmeňovania závisí od seniority kandidáta a bude predmetom partnerskej diskusie výberového procesu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie, optimalizáciu a zlepšenie výrobných procesov
- Implementácia nových technológií s cieľom zvyšovania efektivity, zlepšenia kvality a zabezpečenie bezpečnosti výroby
- Definovanie procesných parametrov strojov a zariadení
- Neustále zlepšovanie existujúcich procesov
- Návrh a nastavenie layoutov výrobných liniek, pracovných postupov a kontrolných plánov
- Nastavenie výrobných cyklov a následne investícií pri naceňovaní nových projektov
- Zastrešenie projektových plánov strojov a liniek z pohľadu času a správneho naplnenia projektu
- Spolupráca s oddelením kvality, vývoja a výroby
- Komunikácia s externými dodávateľmi (výrobcovia liniek, servis..)
- Reporting Lean Manažerovi

- Príjemné prostredie inovatívnej spoločnosti s priateľskou kultúrou, otvorenou novým nápadom a riešeniam.
- Zaujímavé nefinančné benefity – príspevky + zľavy – benefity budú predstavené na osobnom pohovore
- Možnosť uplatniť svoje nápady a skúsenosti, príležitosť pod vedením skúseného Lean Managera rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti po odbornej ako aj osobnostnej stránke.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je inovatívna a stabilná spoločnosť s pôsobnosťou na európskych trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti procesného inžinierstva
- Stredoškolské s maturitou alebo vyššie vzdelanie (I. alebo II. stupňa) v technickom odbore
- Skúsenosť s automatizáciou procesov
- Schopnosť čítať technické výkresy, výhodou skúsenosti práce s AutoCAD
- Znalosť Lean nástrojov výhodou
- Silné komunikačné a negociačné zručnosti
- Logické a analytické schopnosti, práca s číslami
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4790352  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac