Business Development Manager pre oblasť parkovacieho riešenia

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacFix x 12 mesiacov + variabilná časť v závislosti od objemu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou misiou pozície bude aktívne vyhľadávanie a získavanie príležitostí v oblasti zavádzania parkovacej politiky pre klientov - obce a mestá s B2B a B2G pohľadu prístupu na trh.
Drivovanie biznisu za účelom posilnenie postavenia spoločnosti na trhu.
Samostatné vedenie obchodných stretnutí, s cieľom zistiť potreby a dodať na mieru šité riešenia.
Negociácia obchodných a zmluvných podmienok.
Vypracovanie cenových ponúk, analýz, zmlúv.
Participácia na príprave podkladov do tendrov, znalosť verejného obstarávania výhodou.
Aktívna analýza konkurencie a cieľovej skupiny klientov tvorba plánov.
Poskytovanie podpory a poradenstva klientom pri vzniknutých technických otázkach, update riešenia, ...

- Prácu pre stabilného hráča na trhu s unikátnym riešením
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Možná miera pracovať na HO – po dohode s nadriadeným
- Možná dohoda spolupráce nielen formou HPP, ale aj kontraktom
- Ďalšie benefity budú prezentovaná vybraným kandidátom na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť vyvíjajúcu a prevádzkujúcu platformu na manažovanie parkovania s unikátnym softvérovým riešením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Mediorná/seniorná skúsenosť s B2B, prípadne s B2G
- Strategické a obchodné myslenie so silným ťahom bránu – hľadáme BDM so silnou orientáciou na dosahovanie výsledkov
- Schopnosť akvirovať nielen v regióne SK, ale aj s ambíciou presadiť sa na ČR, prípadne PL a AU trhu
- Žiadaná je relevantná predošlá, min.3 ročná skúsenosť z IT/SW spoločnosti na roli Sales representative / Account managera pre softvérové riešenia, resp. SaaS riešenia
- Výborné komunikačné schopnosti s profesionálnym vystupovaním
- Skúsenosti s vypracovaním cenových ponúk
- Samostatnosť, integrita, stabilita
- Schopný vybudovať si a udržiavať si dlhodobé korektné vzťahy v oblasti verejného sektora (mestá, obce)
- S pozitívnym prístupom hľadať riešenia a možných ciest za účelom zrealizovania akvizície
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku, znalosť nemčiny alebo poľštiny je vítaná
- Skúsenosti s predajom komplexných riešení je výhodou
- Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Lokalita ideálneho kandidáta – okolie BA, možnosť aj celého Slovenska s možným presahom na hraničné oblasti susediacich štátov

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4535746  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac