Účtovno-administratívny pracovník

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Možný ihneď
1 600 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prípravu podkladov k daňovému priznaniu (DPH a daň z príjmu)
- spolupráca pri príprave účtovnej závierky
- evidencia a kontrola kompletnosti účtovných dokladov v systéme
- účtovanie skladových zásob
- realizácia bankových úhrad
- vedenie pokladne
- príprava podkladov pre vypracovanie miezd v spolupráci s externou firmou
- zodpovednosť za zadávanie dokladov do systému od objednávky až po fakturáciu
- výpomoc s fakturáciou

Notebook, telefón, aj na súkromné účely
Možnosť práce z domu 1 deň do týždňa
Možnosť bezplatného ubytovania pre dochádzajúcu osobu na týždennej báze (mimo BA)

Zázemie medzinárodnej spoločnosti zabezpečujúcej dlhodobé a stabilné pracovné príležitosti
Pracovné podmienky európskeho štandardu
Priestor na sebarealizáciu

Náš klient bude priamo kontaktovať len vybraných a vhodných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť Layher, najväčší výrobca lešení na svete, ktorého sortiment pozostáva z rozsiahlej ponuky lešení, systémov zakrytia, event systémov či pojazdných veží a rebríkov.
Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby v oblasti lešenia, a už viac než 70 rokov je spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov pôsobiacich v oblastiach stavebníctva, priemyslu a organizácii podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

v ekonomickej oblasti a v účtovníctve

Počet rokov praxe

5

- SŠ vzdelanie s maturitou ekonomického zamerania
- minimálne 5 rokov praxe v ekonomickej oblasti a v účtovníctve
- skúsenosť s prácou s ekonomickým softvérom
- skúsenosť s prácou s Excelom na bežnej užívateľskej úrovni
- základné skúsenosti s controllingom
- znalosť podvojného účtovníctva je výhodou
- dobrá orientácia v súvisiacich zákonoch (znalosť zákona o DPH a dani z príjmov, zákon o účtovníctve)
- znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý podmienkou
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4508232  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac