Pracovník/Pracovníčka zákazníckeho servisu

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 400 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia procesu „order entry", zodpovednosť za zadávanie dokladov do systému od objednávky až po fakturáciu
Podpora pri predaji a starostlivosti o zákazníka, vrátane vybavovania reklamácií a iných požiadaviek zákazníkov
Vedenie pokladne a práca s hotovosťou
Evidencia účtovných dokladov v systéme
Starostlivosť o plynulý chod kancelárie
Asistentská podpora (napr. nákup spotrebného materiálu pre centrálu a sklad)

Platové ohodnotenie: min. 1.400,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta.
Notebook, telefón, aj na súkromné účely

Zázemie medzinárodnej spoločnosti zabezpečujúcej dlhodobé a stabilné pracovné príležitosti
Pracovné podmienky európskeho štandardu
Priestor na sebarealizáciu, možnosť profesionálneho a odborného rastu

Náš klient bude priamo kontaktovať len vybraných a vhodných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť Layher, najväčší výrobca lešení na svete, ktorého sortiment pozostáva z rozsiahlej ponuky lešení, systémov zakrytia, event systémov či pojazdných veží a rebríkov.
Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby v oblasti lešenia, a už viac než 70 rokov je spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov pôsobiacich v oblastiach stavebníctva, priemyslu a organizácii podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou
Skúsenosť v oblasti zákazníckeho servisu je výhodou
Proklientská orientácia a výborné komunikačné zručnosti najmä v telefonickej komunikácii
Dobrý písomný prejav
Zmysel pre tímovú prácu, precíznosť a spoľahlivosť
Znalosť anglického jazyka na úrovni (B1) mierne pokročilý podmienkou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Dendisová
E-mail: poslať životopis
ID: 4329289  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac