Špecialista externej komunikácie a PR

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Trnavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 400 EUR/mesiacMesačná mzda: od 2.400,- EUR brutto fix x 12, variabilná zložka a ročné odmeny. (Finálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta a spolu s benefitmi bude predmetom partnerskej diskusie počas výberového procesu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komplexná zodpovednosť za zastrešenie agendy externej komunikácie spoločnosti.
-Implementácia definovanej stratégie a postupná zmena reaktívneho prístupu komunikácie na proaktívny.
-Vytváranie pozitívneho obrazu o spoločnosti, komunikácia hlavných noviniek a projektov, aktívne písanie článkov do médií či blogu.
-Aktívne budovanie vzťahov s novinármi (aj vrátane eventov – raňajky so zástupcami médií a iné networkingové podujatia).
-Aktívna spolupráca s rôznymi oddeleniami spoločnosti pri návrhu zaujímavých tém.
-Riadenie rozpočtu externej komunikácie ako aj vzťahov s externou PR agentúrou.
-Reporting Manažérovi marketingu a strategických vzťahov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je inovatívna výrobno-obchodná spoločnosť so silným postavením na trhu strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-Minimálne trojročná skúsenosť s PR aktivitami a aktívnym písaním textov ideálne na strane výrobnej či technickej spoločnosti alebo PR agentúry zameranej na tento typ klientov, alternatívou je aj skúsenosť zo strany médií (nie je však podmienkou).
-Skúsenosť s budovaním vzťahov a médiami, príp. organizáciou menších PR podujatí.
-Schopnosť rýchlo sa zorientovať v novej problematike (aj výrobno-technického či právneho charakteru).
-Výborné organizačné a komunikačné zručnosti.
-Tímovosť, záujem o networking a budovanie vzťahov.
-Aktívna znalosť anglického jazyka.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4401756  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac