Technický poradca

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, proaktívneho a technicky založeného človeka, ktorý bude technickou podporou pri projektoch realizovaných v stavebníctve, priemysle, alebo na príprave eventov.

Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
- Tvorba technických výkresov lešení v softvéri založenom na AutoCAD v 3D
- Príprava technických špecifikácií lešení
- Technická podpora a komunikácia so zákazníkmi
- Poradenstvo a zabezpečenie školení pre zákazníkov spoločnosti Layher v rámci Slovenska
- Zodpovednosť za prezentáciu kompletných konštrukčných riešení a poskytovanie informácií o produktoch

Platové ohodnotenie: min. 1.800,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta.
Notebook, telefón, automobil aj na súkromné účely

Zázemie medzinárodnej spoločnosti zabezpečujúce dlhodobé a stabilné pracovné príležitosti·
Priestor na sebarealizáciu, možnosť profesionálneho a odborného rastu

Náš klient bude priamo kontaktovať len vybraných a vhodných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť Layher, najväčší výrobca lešení na svete, ktorého sortiment pozostáva z rozsiahlej ponuky lešení, systémov zakrytia, event systémov či pojazdných veží a rebríkov.
Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby v oblasti lešenia, a už viac než 70 rokov je spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov pôsobiacich v oblastiach stavebníctva, priemyslu a organizácii podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 3-5 rokov

- SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného alebo technického zamerania je podmienkou, vzdelanie v oblasti statiky výhodou
- 3-5 rokov skúseností ako technický špecialista (príp. obdobná pozícia) pre obchodné firmy alebo projekčné kancelárie v oblasti stavebníctva či priemyslu
- Skúsenosti v oblasti technického predaja sú výhodou
- Dobrá znalosť a reálne skúsenosti s kreslením v CAD softvéri, preferenčne AutoCAD
- Skúsenosti s prácou s PC s balíkom MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Proaktívny prístup, samostatnosť a zmysel pre precíznosť
- Technická orientácia a logické uvažovanie
- Výborné komunikačné schopnosti v rámci spoločnosti a s klientmi/partnermi
- Aktívny vodič s vodičským preukazom skupiny B, ochota cestovať v rámci Slovenska
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2 je výhodou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4327103  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac