Research Consultant

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď. Na základe spoločnej dohody
1 000 EUR/mesiac- od 1.000,- EUR (brutto,fix). Finálna mzda bude predmetom partnerskej diskusie počas stretnutia a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme do nášho tímu šikovného a dynamického Research
Consultanta na rôznorodé projekty .
- Aktívna participácia a podpora pre Partnerov a Senior Consultantov pri
realizácii Executive Search projektov pre medzinárodných klientov,
predovšetkým v zameraní na rešerše firiem a identifikáciu vhodných
kandidátov na slovenskom trhu
- Rešeršné činnosti (identifikácia zdrojov, identifikácia kandidátov z
databázy a pracovných portálov, prieskum kandidátov z trhu)
- Aktívne oslovovanie a komunikácia s kandidátmi – senior manageri a
špecialisti
- Spolupráca pri príprave personálnych profilov
- Príprava reportov a výstupov pre klientov
- Podpora pre Partnerov a Senior Consultantov pri Management Consultingových projektoch

- Práca v líderskej spoločnosti v oblasti Executive Search a Management
Consultingu
- Priateľská atmosféra a kompaktný tím ľudí. Veľmi dobré medziľudské
vzťahy na pracovisku
- Možnosť spolupráce s poprednými odborníkmi. Priestor pre osobný,
profesionálny a kariérny rast
- Participácia na projektoch pre top medzinárodných klientov

Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich uvedené kritériá. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu. Menkyna & Partners je poprednou Executive Search a Management Consulting-ovou spoločnosťou pôsobiacou na trhu v rámci strednej Európy už viac ako 15 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferencia na oblasť psychológie, manažmentu- ideálne HR manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálne Rešeršér alebo Recruiter

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené VŠ vzdelanie, preferencia na
oblasť psychológie a manažmentu –
ideálne HR manažment
- Minimálne 1-2 ročné skúsenosti
s aktívnou komunikáciou so
zákazníkmi/klientmi alebo aktívnym
vyhľadávaním informácií (nie čisto
administratívne úlohy). Výhodou sú
skúsenosti priamo v HR oblasti,
predovšetkým v zameraní na vyhľadávanie
a výber kandidátov
- Ideálny kandidát je dynamickým a
asertívnym človekom s veľmi dobre
rozvinutými komunikačnými
schopnosťami
- Pozitívny prístup pri tímovej práci a
adekvátny level flexibility
- Pro-aktívny prístup k plneniu pracovných
úloh s cieľom dlhodobo sa profesionálne
rozvíjať v oblasti Executive Search a
Management Consultingu
- Aktívna znalosť anglického jazyka je
podmienkou, znalosť ďalších cudzích
jazykov je výhodou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4038060  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac