Sales & Marketing Manager

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Po dohode
3 000 EUR/mesiackonečná výška finančného ohodnotenia bude záležať od seniority kandidáta a bude predmetom diskusie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a rozvoj zvereného tímu KAM.
Kompletné zastrešenie marketingových aktivít v danom portfóliu produktov.
Príprava marketingového plánu, zodpovednosť za rozpočet.
Zodpovednosť za doručenie komerčných cieľov v rámci portfólia produktov.
Príprava a implementácia marketingových stratégií na základe potrieb a situácie na trhu v danej terapeutickej oblasti.
Pravidelné návštevy úzkej skupiny lekárov zverených terapeutických oblastí v ambulanciách, špecializovaných centrách a prezentácia produktov spoločnosti na celom území SK.
Manažment zvereného regiónu, príprava a plnenie plánu obchodných aktivít, vytvárania a upevňovanie profesionálnych vzťahov s klientmi.

Možnosť pracovať v originálnej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom farmaceutickom trhu, práca s kvalitným a špecializovaným portfóliom. Perspektíva sebarealizácie, motivujúce platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém a balík firemných benefitov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Originálna farmaceutická spoločnosť so špecializovaným portfóliom, so stabilným postavením na slovenskom farmaceutickom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa je podmienkou.
Predchádzajúca skúsenosť s prácou produktového manažéra vo farmaceutickej spoločnosti je podmienkou.
Predchádzajúca minimálne 3 ročná skúsenosť s vedením tímu vo farmaceutickej spoločnosti je nevyhnutná.
Zrelá osobnosť schopná partnerského prístupu ku klientom s dobre rozvinutými predajnými, analytickými zručnosťami.
Samostatný a vysoko zodpovedný prístup k práci, vytrvalosť, iniciatívny a pozitívny prístup k riešeniu pracovných úloh.
Ochota cestovať po celom území Slovenska, preferované bydlisko Bratislava a okolie.
Výborná znalosť anglického jazyka je nevyhnutná a je podmienkou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4003241  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac