Prevádzkový Manažér

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1/12/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacosobný automobil na pracovné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, kontrola a organizácia podriadených pracovníkov – personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie...)
Riadenie, kontrola a organizácia subdodávateľov – obchodná agenda ( subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)
Riadenie, kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok...)
Komunikácia so zákazníkmi (prípadne aj v cudzom jazyku)
Príprava rozpočtov a cenových ponúk - ekonomická agenda
Nastavovanie pravidelnej a mimoriadnej údržby
Riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov
Plánovanie servisných výkonov

Platové ohodnotenie: min. 1.800,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Zázemie silnej stabilnej spoločnosti, dlhodobé vzťahy s klientmi, dynamicky rastúca spoločnosť.
Priestor na sebarealizáciu a možnosť výrazne ovplyvniť celkové výsledky spoločnosti.
Možnosť odborného i kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť patriaca k popredným poskytovateľom priemyselných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, zameranie na technické zabezpečenie budov výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

riadenie údržby/ facility manažment/TZB výhradne na strane DODÁVATEĽA SLUŽIEB
3

Min. 3-ročná skúsenosť na pozícii riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností výhradne na strane dodávateľa služieb v oblasti TZB alebo facility manažmentu
Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
Preukázané znalosti v oblasti technického zabezpečenia budov

Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Technická, organizačná a obchodná kompetentnosť

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kachničová
E-mail: poslať životopis
ID: 3967782  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac