Prevádzkový Manažér

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacosobný automobil na pracovné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, kontrola a organizácia podriadených pracovníkov – personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie...)
Riadenie, kontrola a organizácia subdodávateľov – obchodná agenda ( subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)
Riadenie, kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok...)
Komunikácia so zákazníkmi (prípadne aj v cudzom jazyku)
Príprava rozpočtov a cenových ponúk - ekonomická agenda
Nastavovanie pravidelnej a mimoriadnej údržby
Riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov
Plánovanie servisných výkonov

Platové ohodnotenie: min. 1.800,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Zázemie silnej stabilnej spoločnosti, dlhodobé vzťahy s klientmi, dynamicky rastúca spoločnosť.
Priestor na sebarealizáciu a možnosť výrazne ovplyvniť celkové výsledky spoločnosti.
Možnosť odborného i kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť patriaca k popredným poskytovateľom priemyselných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, zameranie na technické zabezpečenie budov výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie údržby/ facility manažment/TZB výhradne na strane DODÁVATEĽA SLUŽIEB

Počet rokov praxe

3

Min. 3-ročná skúsenosť na pozícii riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností výhradne na strane dodávateľa služieb v oblasti TZB alebo facility manažmentu
Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
Preukázané znalosti v oblasti technického zabezpečenia budov

Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Technická, organizačná a obchodná kompetentnosť

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3967782  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac