Senior nákupca

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
2 000 EUR/mesiacMesačná mzda od 2.000,- EUR (finálna výška ohodnotenia môže byť vyššia a odvíja sa od skúseností kandidáta a bude predmetom partnerskej diskusie počas osobného / online stretnutia) .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné nastavenie nákupnej stratégie portfólia osív a poľnohospodárskej chémie, tvorba nákupného mixu na základe predajnej stratégie.
- Analýza existujúcich dodávateľov a produktového mixu, optimalizácia a renegociácia podmienok spolupráce s obchodnými partnermi.
- Vyjednávanie zvýhodnených podmienok v rámci zvereného rozpočtu, zohľadňovanie zastupiteľnosti produktov.
- Aktívna identifikácia a vyjednávanie komplexných podmienok s novými dodávateľmi.
- Úzka spolupráca s oddelením predaja a Produktovými špecialistami v rámci rozširovania nákupného a produktového mixu.
- Reporting Manažérovi nákupu a predaja.

Kontaktovaní budú kandidáti spĺňajúci uvedené kritériá. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná a rozvíjajúca sa obchodná spoločnosť pôsobiaca v segmente poľnohospodárstva a obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 3-ročná skúsenosť s komplexným zastrešením nákupného procesu, vrátane tvorby nákupnej stratégie a nákupného mixu ideálne v oblasti nákupu komodít – potraviny, suroviny, chemikálie, agrochémia, osivá z obchodnej, distribučnej alebo výrobnej spoločnosti.
- Skúsenosť v rámci negociácie s veľkými medzinárodnými spoločnosťami / korporáciami je výhodou.
- Vynikajúce komunikačné a negociačné zručnosti.
- Kooperatívna a proaktívna osobnosť otvorená učiť sa novým produktom a špecifikáciám.
- Znalosť anglického jazyka.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3938402  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac