Vedúci oddelenia výroby a montáže

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
2 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie: min. 2.500,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za rozvoj a riadenie oddelenia výroby a montáže vrátane riadenia pracovníkov oddelenia (15+ pracovníkov) s dôrazom na koordináciu, delegovanie a zabezpečenie vysokej miery zodpovednosti a odborného rastu pracovníkov.
Spolupráca na príprave strategických a obchodných plánov oddelenia na nasledujúce obdobie. Zodpovednosť za prípravu stratégie rozvoja produktového portfólia oddelenia výroby a montáže.
Rozvoj vzťahov s kľúčovými koncovými zákazníkmi v oblasti chémie, energetiky a infraštruktúry za účelom podpory obchodu.
Vyhľadávanie obchodných prípadov s potenciálom predaja kompletnej produktovej ponuky a spolupráca na príprave zoznamu potenciálnych projektov tzv. Sales Forecast.
Dohľad nad projektmi a v prípade potreby aj realizácia montážnych a rozvádzačových zákaziek.
Priebežné monitorovanie vývoja trhu v danom segmente.
Riadenie, rozvoj a motivácia zamestnancov.
Zastupovanie spoločnosti pri obchodných rokovaniach a vyjednávaniach.
Pravidelná komunikácia a reporting.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je spoločnosť poskytujúca komplexné služby a systémové riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika je podmienkou - min. vyhláška §22 A,B 508/2009 Z.z.
Min. 10-ročná predchádzajúca skúsenosť v oblasti, ktorá produkuje služby s vysokou pridanou hodnotou (oblasť: výroby rozvádzačov, automatizácie, inštalačných prác, strojnotechnologických výrobných celkov) na pozícii v rámci montáže alebo výroby.
Min. 5-ročná skúsenosť s riadením ľudí / tímov (minimálne 10 zamestnancov), ich výberom, rozvojom a motiváciou.
Znalosť zákazníckej platformy v zákazníckom segmente chémie, energetiky, papiera a celulózy sú výhodou.
Ochota cestovať za novými projektmi. Skúsenosť s medzinárodnými projektmi v zahraničí je výhodou.
Skúsenosti s projektovým riadením.
Manažérsky silná osobnosť s výbornými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami smerom dovnútra spoločnosti, ako aj voči externým partnerom a klientom. Organizačné schopnosti, strategické myslenie, proaktívny prístup, silná orientácia na cieľ.
Skúsenosť s prácou s MS Project a MS Office na užívateľskej úrovni. Skúsenosť s prácou v ERP systéme SAP je výhodou.
Aktívna znalosť anglického jazyka. Znalosť ostatných jazykov je výhodou.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927644  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac