Group HR Manager

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za tvorbu a implementáciu stratégie ľudských zdrojov ako integrálnej súčasti obchodnej stratégie a firemnej kultúry na úrovni skupiny
• Nastavovanie a harmonizácia HR procesov v rámci skupiny
• Zavedenie a riadenie systému hodnotenia zamestnancov
• Harmonizácia systémov odmeňovania naprieč viacerými spoločnosťami vrátane popisu, zaradenia a ohodnocovania pracovných pozícií, a nastavenia odborných a špecifických kompetencií a koncepčný pohľad na mzdovú agendu
• Riadenie talent manažmentu, identifikácia talentov v rámci skupiny, vytvorenie plánov nástupníctva a kariérnych plánov
• Redizajn procesu rozvoja a vzdelávania zamestnancov naviazaný na potreby danej pozície a efektívne využívanie rozpočtu na vzdelávania
• Zavedenie procesu súvisiaceho s náborom a výberom zamestnancov
• Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych predpisov v oblasti pracovno-právnej legislatívy
• Reporting vedeniu spoločnosti ako kolektívnemu orgánu

Príležitosť pre seniorného manažéra v oblasti ľudských zdrojov vybudovať významné postavenie HR ako strategického partnera biznisu zavedením HR procesov na úrovni trhového štandardu s možnosťou vybudovať tím pre poskytovanie HR služieb všetkým členom skupiny.

• Plat: minimum 3.500,- EUR brutto /mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od skúsenosti a seniority kandidáta)
• Zaujímavá variabilná zložka mzdy odvíjajúca sa od individuálnych výsledkov
• Motivujúci ročný bonus
• Služobné vozidlo aj pre súkromné účely
• Ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je spoločnosť s popredným postavením na trhu vo svojom segmente so silnou orientáciou na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Minimálne 15-ročná skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov a z toho aspoň 5-ročná skúsenosť v strategickej a riadiacej HR roly
• Výborná znalosť všetkých HR procesov a praktická skúsenosť s ich implementáciou ako aj riadením HR projektov
• Univerzitné vzdelanie 1. alebo 2. stupňa
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka – úroveň B2
• Vodičský preukaz a ochota cestovať v rámci Slovenska a Česka, príležitostne aj do iných krajín

• Silná osobnosť, ktorá bude adekvátnym partnerom ostatným členom vedenia spoločnosti
• Strategické myslenie kombinované so zodpovednosťou za implementáciu navrhovaných zmien a proaktívnym prístupom „ako sa to dá“
• Výborné komunikačné zručnosti a prispôsobenie komunikačného štýlu rôznorodým komunikačným partnerom v rámci spoločnosti
• Schopnosť argumentácie pri presadzovaní návrhov a veľmi dobré prezentačné zručnosti (prezentácie na boarde)
• Samostatnosť so schopnosťou priložiť ruku k dielu

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3925373  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac