Riaditeľ Obchodu

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Obchodného riaditeľa s preukázateľnými výsledkami v oblasti riadenia obchodných aktivít primárne zameraných na životné poistenie a so skúsenosťou riadenia v rámci MLM systému predaja na území celého Slovenska.
Tvár voči klientom i obchodným partnerom spoločnosti.
Zodpovednosť za návrh dlhodobých i krátkodobých strategických obchodných cieľov, ako aj ich plnení.
Formulovanie, renastavenie a implementácia zmien v obchodných procesoch a v systéme predaja.
Analýza aktuálneho stavu predajnej siete
Zodpovednosť za riadenie externej predajnej siete maklérskej spoločnosti prostredníctvom MLM systému.

Platové ohodnotenie: min. 5.000,- EUR brutto,/mesiac. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností a seniority kandidáta.
Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Maklérska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodný riaditeľ
7

Analytickosť
Systematickosť
Charizmatická osobnosť schopná inšpirovať členov tímu a hlboko ich angažovať svojím osobným postojom
Riadenie externej predajnej siete
Skúsenosť s MLM systémom

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava
ID: 3923569  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac