Key Account Manager / Obchodník

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za nákup poľnohospodárskych komodít od prvo-výrobcov a predaj osív, chemických ochranných prostriedkov, hnojív a šrotov a pridružených služieb v regióne Moravy a Južných Čiech
• Komplexná starostlivosť o farmárov vo zverenom regióne a vyhľadávanie obchodných príležitostí a rozširovanie klientskej základne
• Pravidelná identifikácia potrieb a budovanie vzťahov s obchodnými partnermi
• Vyjednávanie podmienok spolupráce, príprava cenových ponúk a kalkulácií
• Komunikácia so skladom a ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Aktívna spolupráca s Obchodným riaditeľom spoločnosti
• Pravidelný monitoring stavu a analýza trhu poľnohospodárstva vo zverenom regióne
• Plnenie stanoveného obchodného plánu a reporting výsledkov Obchodnému riaditeľovi

• Príležitosť vybudovať obchodné zastúpenie úspešnej slovenskej spoločnosti na trhu Moravy a Južných Čiech

• Plat: minimum 2.000,- EUR brutto /mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od skúsenosti a seniority kandidáta)
• Zaujímavá variabilná zložka mzdy odvíjajúca sa od dosiahnutých výsledkov
• Služobný automobil aj pre súkromné účely
• Ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Naším klientom je významná a stabilná slovenská spoločnosť obchodujúca s komoditami a službami v oblasti poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronómia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Minimálne 3-ročná skúsenosť v rámci obchodovania s komoditami (poľnohospodárske komodity, hnojivá, poľnohospodárska chémia)
• Znalosť prostredia poľnohospodárstva a rastlinnej produkcie, resp. vzdelanie v oblasti agronómie výhodou
• Vodičský preukaz a ochota cestovať v rámci Moravy a Južných Čiech a občas západného Slovenska (1x mesačne)

• Schopnosť analyzovať trh, budovať vzťahy s obchodnými partnermi poľnohospodárskych komodít a akvizície nových klientov
• Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti, zvládanie námietok
• Obchodnícke myslenie a schopnosť udržiavať dlhodobé vzťahy s klientmi
• Samostatnosť a zodpovedný prístup
• Pro-aktivita a záujem rozvíjať svoju kariéru v tejto oblasti

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3917010  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac