Senior účtovník

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacPlat: Minimum 1.600, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Senior účtovníka/ účtovníčku, s komplexnou zodpovednosťou za všetky oblasti účtovníctva. Jeho náplňou práce je vykonávanie a metodické zabezpečenie procesov účtovného oddelenia, legislatívnych požiadaviek a koordinácia zamestnancov. Podieľa sa na zlepšovaní a automatizácií účtovných procesov, spolupracuje s internými oddeleniami a zabezpečuje interakcie s externými inštitúciami.
Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• Zabezpečenie vedenia účtovníctva a výkazníctva podľa platných právnych predpisov
• Zodpovednosť za spracovanie a kontrolu mesačných a ročných účtovných uzávierok
• Vystavenie a účtovanie odoslaných a došlých faktúr, zápočtov, dobropisov a ťarchopisov
• Evidovanie majetku, odpisovanie a vyraďovanie majetku
• Príprava a odoslanie výkazu DPH, kontrolného výkazu a štatistických výkazov
• Príprava a odoslanie dane z príjmov, dane z motorových vozidiel a dane z nehnuteľnosti
• DPH Governance - evidencia neplatičov
• Účtovanie úverov a pôžičiek
• Koordinácia a metodické usmerňovanie tímu junior účtovníkov
• Priamy reporting Finančnému riaditeľovi

• Možnosť pracovať pre prosperujúcu spoločnosť so silným postavením na trhu
• Príležitosť pre ďalšie vzdelávanie a rozvoj v rámci odborných zručností a kompetencií

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je obchodná spoločnosť venujúca sa nákupu a predaju komodít so silným postavením na Slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3-ročná skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva väčšej spoločnosti
• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Výborná znalosť slovenských účtovných štandardov
• Pokročilý užívateľ balíka MS Office
• Skúsenosť s prácou v komplexnom ERP systéme, znalosť IS NAVISION výhodou

• Analytické myslenie
• Technologická zdatnosť
• Dôslednosť, spoľahlivosť
• Schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Budkeová
E-mail: poslať životopis
ID: 3910477  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac