Produktový manažér

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacFinálna výška platu bude závisieť od profesijnej seniority uchádzača a bude predmetom ďalšej diskusie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a implementácia produktových stratégií a kampaní špecializovaných produktov vrátane uvedenia nových produktov ma daný trh
Analýza trhu a konkurenčných aktivít, identifikácie nových príležitostí.
Príprava krátkodobých a strednodobých plánov pre príslušné produktové portfólio.
Finančné plánovanie a hospodárenie s rozpočtom.
Príprava promočných materiálov.
Podpora predajného tímu, realizácia produktových školení, príprava prezentácií.
Budovanie vzťahov s kľúčovými klientmi
Organizácia vzdelávacích aktivít pre klientov, účasť na príslušných kongresoch.
Pravidelný reporting.

Benefity zodpovedajú štandardom originálnych farmaceutických spoločností pôsobiacich na Slovensku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je medzinárodná originálna farmaceutická spoločnosť so stabilným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vysokoškolské vzdelanie, II., resp. III. stupňa
Minimálne 3 roky predchádzajúcich skúseností na pozícii produktového manažéra v terapeutickej oblasti psychiatrie, resp. neurológie je podmienkou.
Flexibilita, nezávislosť, pokročilé analytické myslenie, vynikajúce prezentačné a komunikačné zručnosti.
Veľmi dobrá úroveň anglického jazyka.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3901510  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac