Riaditeľ závodu

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
4 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za plynulý chod menšej výrobnej prevádzky, s cieľom zabezpečiť efektívne fungovanie prevádzky, vstupy a výstupy v požadovanej kvalite a pri dodržaní časových a finančných plánov. Budovanie zdravej firemnej kultúry.
Zodpovednosť za hospodársky výsledok spoločnosti, za priebežnú kontrolu plnenia a dosahovanie stanoveného finančného plánu. Participácia na príprave rozpočtu a dohľad nad jeho plnením.
Spoluzodpovednosť za nastavenie a implementáciu krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti.
Zavedenie a dohľad nad dodržiavaním plánovacích a výrobných systémov a procesov.
Nastavovanie optimálnych kapacitných plánov a následné vyhodnocovanie využívania prevádzkových, výrobných a personálnych kapacít.
Riadenie, rozvoj a motivácia zamestnancov.
Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach.
Pravidelná komunikácia a reporting dozornej rade a majiteľovi spoločnosti.

Platové ohodnotenie: min. 4.000,- EUR brutto mesačne. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta. Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná spoločnosť so zameraním na kovovýrobu, predaj produktov a servisné činnosti, pôsobiaca v rámci automobilového, strojárenského a obranného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické zameranie je výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

10

Vzdelanie s technickým alebo ekonomickým zameraním je výhodou.
Skúsenosti so strojárskou výrobou v oblasti kovovýroby alebo kovoobrábania sú podmienkou.
Min. 3-ročná predchádzajúca skúsenosť na pozícii Výkonný riaditeľ / Prevádzkový riaditeľ / Riaditeľ závodu vrátane P&L zodpovednosti, prípadne na pozícii Výrobný riaditeľ / Technický riaditeľ (v prípade väčších spoločností).
Skúsenosť s riadením ľudí / tímov (minimálne 100 zamestnancov), ich výberom, rozvojom a motiváciou.
Skúsenosti s rozvojom obchodu sú výhodou.
Organizačné schopnosti, podnikateľské myslenie, proaktívny prístup, silná orientácia na cieľ.
Systematický a precízny typ človeka s orientáciou na kontinuálny rozvoj a zlepšovanie fungovania spoločnosti.
Manažérsky silná osobnosť s výbornými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami smerom dovnútra spoločnosti, ako aj voči externým partnerom a klientom.
Skúsenosť s prácou v ERP systéme (SAP, SPIN alebo iný) je podmienkou.
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3886119  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac