Manažér externého predaja

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Plat: minimum 2.500, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie externých partnerov a budovanie partnerských vzťahov v rámci Západného Slovenska
- Plnenie plánu predaja, zabezpečenie kvality predaja a dodržanie nákladového rozpočtu na základe dohodnutých KPI
- Vedenie a koučing vedúcich tímov (2-3 dni v týždni pôsobenie v teréne ako supervízor predajcov)
- Participácia na tvorbe odmeňovacích schém, mandátnych zmlúv, obchodného plánu a nákladového budgetu
- Podieľanie sa na príprave obchodnej stratégie
- Účasť na transformácii predajného kanála, priebežné rozširovanie predajnej siete

- Auto na služobné účely
- Príležitosť pracovať v rozvíjajúcej sa spoločnosti so silným postavením na trhu
- Ďalšie benefity budú prezentované na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je holdingová spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Min. 5 rokov skúseností s riadením externej siete door-to-door predajcov
- skúsenosť s pôsobením v segmente domácností
- Vysokoškolské / úplné stredné odborné vzdelanie
- MS Office – pokročilý
- Vodičský preukaz kategórie B
- Znalosť anglického jazyka výhodou

- Silná a vytrvalá osobnosť so samostatným prístupom k práci
- Orientácia na ciele a na zákazníka
- Profesionálne, zrelé vystupovanie
- Obchodnícke myslenie, vynikajúce predajné a vyjednávacie zručnosti

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3779648  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat: minimum 2.500, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)