Senior Obchodník (čierna technika)

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda: Od 1.500,- EUR do cca 3.000,- EUR (brutto fix) x 12 + zaujímavá variabilná zložka mzdy. Finálna výška finančného ohodnotenia závisí od individuálnych zručností a skúseností kandidáta a bude predmetom diskusie počas výberového procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastrešenie komplexného "trading-u" od nákupu tovaru od dodávateľa cez vyjednanie podmienok spolupráce s klientom a finálne dosledovanie dodávky tovaru zákazníkovi
- Starostlivosť o existujúcich klientov a zodpovednosť za akvizičné aktivity spojené s vyhľadávaním nových obchodných príležitostí primárne na zahraničných trhoch.
- Riadenie vzťahov s klientmi, organizovanie obchodných rokovaní so zahraničnými klientmi a dodávateľmi (primárne prostredníctvom skype a sociálnych sietí).
- Vyjednávanie obchodných podmienok.
- Pravidelný monitoring a analýza trhu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na obchodníckych online portáloch.
- Sledovanie vývoja cien, recenzií a reputácie vybraných produktov na rôznych trhoch (PC hry, herné konzoly, filmy, čierna technika atď.).
- Kooperácia s obchodným tímom, administratívnym oddelením a skladom.
- Participácia na medzinárodných výstavách a ďalších networkingových podujatiach.
- Reporting Majiteľom spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Úspešná slovenská spoločnosť zaoberajúca sa trading-om PC hier, herného príslušensta a čiernej techniky primárne na zahraničných trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- Minimálne ročná skúsenosť na pozícii Obchodník/Trader vo veľkoobchodnej alebo tradingovej spoločnosti alebo skúsenosť v oblasti nákupu/sourcingu čiernej techniky.
- Výhodou nie však podmienkou je skúsenosť s obchodovaním s čiernou či bielou technikou, PC hrami a licenciami na PC hry či tradingom komodít.
- Skúsenosť s obchodnými rokovaniami, vyjednávaním podmienok, záujem o budovanie a rozvíjanie vzťahov s klientmi.
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
- Samostatný a zodpovedný prístup k práci.
- Vytrvalosť, iniciatívny a pozitívny prístup k riešeniu pracovných úloh.
- Kreatívne myslenie, záujem o obchodovanie s portfóliom PC hier, herného príslušenstva, filmov a čiernej techniky.
- Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne úroveň B1/B2).
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je veľkou výhodou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3650720  Dátum zverejnenia: 2.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiacMzda: Od 1.500,- EUR do cca 3.000,- EUR (brutto fix) x 12 + zaujímavá variabilná zložka mzdy. Finálna výška finančného ohodnotenia závisí od individuálnych zručností a skúseností kandidáta a bude predmetom diskusie počas výberového procesu.