Šéfredaktor online portálu pre úspešnú mediálnu skupinu

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná zodpovednosť za tematickú a obsahovú stránku úspešného online portálu primárne v oblasti nových trendov v podnikaní, ekonomike a spoločenskom dianí
- Spolupodieľanie sa na tvorbe vízie a ďalšieho smerovania portálu
- Aktívne publikovanie nových príspevkov
- Organizácia a participácia na diskusných paneloch, zastrešovanie živých diskusných vstupov, realizácia interview
- Koordinácia publikačnej činnosti redakcie, prioritizácia úloh a tém
- Vedenie, motivácia, rozvoj a budovanie redakčného tímu
- Spolupráca s oddelením marketingu, sales-u a produkcie
- Pravidelná analýza a prehľad v spoločenskom dianí
- Reportovanie vlastníkom online mediálnej skupiny

Finančné ohodnotenie: minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity (možnosť HO, firemné ovocné dni, participácia na konferenciách a vzdelávacích aktivitách, neformálna a priateľská atmosféra, atď.)
- Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta

Kontaktovaní budú len vhodní kandidáti. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Dynamická a úspešná slovenská online mediálna skupina združujúca viaceré web platformy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Minimálne dvojročná skúsenosť na pozícii Zástupcu Šéfredaktora alebo Senior Editora prípadne relevantne dlhá skúsenosť na pozícii Redaktora ideálne v oblasti ekonomiky a biznisu alebo skúsenosť na pozícii PR Konzultanta
- Dostatočný všeobecný prehľad v oblasti spoločenského diania a inovácií v podnikaní
- Výborné komunikačné a manažérske zručnosti
- Tímovosť, kreatívne myslenie, flexibilita
- Znalosť prostredia a funkcionalít sociálnych médií
- Skúsenosť s vedením a koordináciou tímu je výhodou
- Vzdelanie v oblasti žurnalistiky, masmediálnej komunikácie je výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3537606  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity.