Šéfredaktor online portálu

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná zodpovednosť za tematickú a obsahovú stránku úspešného online portálu primárne v oblasti nových trendov v podnikaní, ekonomike a spoločenskom dianí
- Spolupodieľanie sa na tvorbe vízie a ďalšieho smerovania portálu
- Aktívne publikovanie nových príspevkov
- Organizácia a participácia na diskusných paneloch, zastrešovanie živých diskusných vstupov, realizácia interview
- Koordinácia publikačnej činnosti redakcie, prioritizácia úloh a tém
- Vedenie, motivácia, rozvoj a budovanie redakčného tímu
- Spolupráca s oddelením marketingu, sales-u a produkcie
- Pravidelná analýza a prehľad v spoločenskom dianí
- Reportovanie vlastníkom online mediálnej skupiny

Finančné ohodnotenie: minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity (možnosť HO, firemné ovocné dni, participácia na konferenciách a vzdelávacích aktivitách, neformálna a priateľská atmosféra, atď.)
- Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Dynamická a úspešná slovenská online mediálna skupina združujúca viaceré web platformy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Minimálne dvojročná skúsenosť na pozícii Zástupcu Šéfredaktora alebo Senior Editora prípadne relevantne dlhá skúsenosť na pozícii Redaktora ideálne v oblasti ekonomiky a biznisu alebo skúsenosť na pozícii PR Konzultanta
- Dostatočný všeobecný prehľad v oblasti spoločenského diania a inovácií v podnikaní
- Výborné komunikačné a manažérske zručnosti
- Tímovosť, kreatívne myslenie, flexibilita
- Znalosť prostredia a funkcionalít sociálnych médií
- Skúsenosť s vedením a koordináciou tímu je výhodou
- Vzdelanie v oblasti žurnalistiky, masmediálnej komunikácie je výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3537606   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimum 1.800,- EUR,- formou živnosti + bonusová zložka v prípade dosiahnutia KPIs na ročnej báze, nefinančné benefity.