Head of Product Management

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2.800, - EUR brutto / mesiac. Konečná výška odmeny bude závisieť od nadobudnutých skúseností uchádzača a bola by predmetom diskusie počas výberového konania. Ďalšie benefity prezentované na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a plánovanie stratégie širokého produktového portfólia v konvergujúcom sektore.
• Zodpovednosť za rozvoj produktov, ktoré budú dopĺňať platformu dodávateľa. Zodpovednosť za riadenie procesov spojených s produktovou implementáciou.
• Orientácia v legislatíve a legislatívnych limitoch pre komoditné, finančné a nekomoditné produkty.
• Úzka spolupráca s obchodným oddelením a ďalšími oddeleniami spoločnosti.
• Zodpovednosť za riadenie tímu produktových manažérov.
• Reportovanie vedeniu spoločnosti.

• Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
• Priestor na sebarealizáciu, možnosť profesionálneho a odborného rastu
• Relevantný odmeňovací a sociálny balík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Holdingová spoločnosť pôsobiaca v segmente technicko-výrobného charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• Vizionár so schopnosťou prepájať výhody/trendy na trhu. Záujem sledovať vývoj na trhu v celosvetovom rozsahu, analyzovať a budovať kultúru produktového manažmentu.
• Skúsenosť s produktovým manažmentom a vedením ľudí podmienkou.
• Skúsenosť s prácou vo viacerých sektoroch v rámci kariéry (na strane klienta, dodávateľa, agentúry, konzultantskej spoločnosti, prieskumnej agentúry a pod.) výhodou.
• Schopnosť rýchlo sa zorientovať v novom sektore.
• Asertívna osobnosť so schopnosťou presadiť a komunikovať riešenia a výstupy.
• Znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3505339  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.800, - EUR brutto / mesiac. Konečná výška odmeny bude závisieť od nadobudnutých skúseností uchádzača a bola by predmetom diskusie počas výberového konania. Ďalšie benefity prezentované na osobnom pohovore.