Stavebný rozpočtár, kalkulant

MENERT spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacod 1 200/ mesiac 1 800 finálna mzda bude upravená v závislosti od znalosti a odborných skúseností vybraného uchádzača/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preverovanie vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov. Zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovenie ceny. Vypracovávanie rozpočtov a cenových kalkulácií- cenotvorba, cenkros, cenekon-pyramída.
Sledovanie nárastov cien produktov, prípadne služieb. Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov.
Komunikácia s dodávateľmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastnú divíziu strojárskej výroby, na výrobu izotermických kontajnerov na letiská do celého sveta, akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3439613  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac