Vodič - osobný šofér vedenia spoločnosti

MENERT spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie osobného motorového vozidla a jeho bežná údržba, zodpovednosť za jeho bezchybný stav, za spotrebu pohonných hmôt, pneumatík a náhradných súčiastok
- udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave, dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, kontrola technického stavu zvereného vozidla, odstraňovanie zistených drobných závad

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Vodičský preukaz

B

- kurz osobného šoféra/vodiča
- platný vodičský preukaz
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- slušné vystupovanie
- orientačné schopnosti

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastné akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hlboká 3
927 01 Šaľa

Kontakt

ID: 3418429   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € brutto