Servisný technik klimatizačných zariadení

MENERGA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby vzduchotechnicko-klimatizačných zariadení .

Zaškolenie, stravné lístky.

Základná mzda 900,00 EUR brutto. Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta na základe osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor je podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podľa Vyhlášky č. 718/2002 Zbierka zákonov Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu na vyhradenom technickom zariadení podľa §21, dobré komunikačné vlastnosti, manuálna zručnosť.

Firma MENERGA s.r.o., je stabilná spoločnosť s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na vysokej úrovni, ktorá sa zaoberá projekciou VZT a predajom vzduchotechnických zariadení. Realizuje aj dodanie a montáž VZT a poskytuje autorizovaný servis, údržbu a opravy dodaných VZT zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3596370  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,00